jamejamnashriyat
نشریات روزنامه جام جم کد خبر: ۱۱۹۵۱۷۲ ۱۲ اسفند ۱۳۹۷  |  ۰۰:۰۱

قاسم نوده فراهانی، رئیس اتاق اصناف تهران عنوان کرد: نمایشگاه‌های بهاره شهر تهران در سه نقطه پارک ولایت، مصلای تهران و فرهنگسرای خاوران از ۱۵ تا ۲۴ اسفند دایر خواهد بود.

وی در گفت‌وگو با ایسنا، ادامه داد: در حال حاضر غرفه‌داران و برگزارکنندگان نمایشگاه مشغول جانمایی و نرخ‌گذاری کالاها هستند که یک نمونه از هر کالایی از سوی بازرسان بررسی، قیمت‌گذاری و پلمب می‌شود و باید کالا با قیمت کارشناسی در این نمایشگاه‌ها عرضه شود. رئیس اتاق اصناف تهران تاکید کرد: امسال قرار بر آن بود با توجه به شرایط رکود حاکم بر بازار، نمایشگاه‌های بهاره برگزار نشود و تنها با برگزاری جشنواره فروش و فروش فوق‌العاده نیاز جامعه رفع شود اما نمایشگاه‌های بهاره به دستور استانداری در تهران برگزار خواهد شد. نوده فراهانی بیان کرد: تا به این لحظه برای عرضه کالاهای اساسی در نمایشگاه‌های بهاره شهر تهران شکر و برنج اختصاص داده شده و کالاهای دیگر در حال اضافه شدن است.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
ورود بورسی پرابهام

ورود بورسی پرابهام

با گسترش بازار سرمایه و رکوردزنی شاخص بورس در ماه‌های اخیر، بسیاری از شرکت‌ها متقاضی حضور در بورس و عرضه عمومی سهام خود در بازار سرمایه هستند.

«برد - برد» واقعی

«برد - برد» واقعی

یکی از اصلی‌ترین وظایف دستگاه سیاست خارجی تدوین استراتژی کار با کشورهای مختلف و طراحی راهبردهای بلندمدت، میان مدت و کوتاه مدت است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر