jamejamonline
سیاسی عمومی کد خبر: ۱۱۹۳۱۴۴ ۰۲ اسفند ۱۳۹۷  |  ۲۰:۳۰

فرمانده نیروی هوافضای سپاه با تاکید بر نفوذ به مراکز کنترل و فرماندهی ارتش آمریکا، گفت: 7 یا 8 پهپادی که در سوریه و عراق پرواز مداوم داشتند تحت کنترل ما بودند و اطلاعات آنها توسط ما رصد می‌شد و ما توانستیم به اطلاعات دست اول آنها دست پیدا کنیم.

وقتی آمریکایی‌ ها مجبور به بمباران پهپاد خود شدند +فیلم و عکس

به گزارش جام جم آنلاین از فارس، سردار امیرعلی حاجی‌زاده فرمانده نیروی هوافضای سپاه در مراسم یادواره شهدای همدان با تاکید بر نفوذ به کنترل فرماندهی ارتش آمریکا، گفت: 7 یا 8 هواپیمایی که در سوریه و عراق پرواز مداوم داشتند تحت کنترل ما بودند و اطلاعات آنها توسط ما رصد می‌شد و ما توانستیم به اطلاعات دست اول آنها دست پیدا کنیم.

فیلم زیر نفوذ به مرکز کنترل فرماندهی ارتش آمریکا را تایید می کند.

در این فیلم پهپاد آمریکایی که در حال پرواز است، دچار مشکل می‌شود و در 10 کیلومتری پایگاه خود به سختی بر روی زمین و در بیابان فرود می آید اما آمریکایی ها که جرأت نزدیک شدن به پهپاد خود را ندارند، برای از بین بردن آن با یک جنگنده اقدام به بمباران آن می کنند.

این فیلم نشان می دهد که علاوه بر نفوذ به اطلاعات هواپیمای جاسوسی آمریکا، پهپاد سپاه نیز کاملاً بر هواپیمای دشمن مسلط است.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
فرق چرا با چگونه

فرق چرا با چگونه

در یک عملیات تروریستی، ترور شدیم. این دومین اتفاق مهم تروریستی در بازه‌ یک‌ساله بود که مردم از دوربین رسانه مشاهده‌‌اش کردند، غرورشان جریحه‌دار شد و ناراحت شدند.

پایان تعهدات یکطرفه

پایان تعهدات یکطرفه

اقدام اخیر مجلس شورای اسلامی در تصویب دو فوریت طرح اقدام راهبردی برای لغو تحریم‌ها، گامی مثبت و مهم در جهت برداشتن محدودیت‌های فعالیت‌های هسته‌ای است.

دولت تجدیدنظر کند

دولت تجدیدنظر کند

محسن فخری‌ زاده، مرد درجه‌ یک صنعت‌ هسته‌ای کشور بود که در گسترش آموزش و پژوهش در ایران و تشکیل هسته‌های علمی نقش اساسی بر عهده داشت.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر