jamejamnashriyat
کد خبر: ۱۱۹۱۶۴۶   ۲۴ بهمن ۱۳۹۷  |  ۰۰:۰۱

یک سناتور آمریکائی تصریح کرد: جان بولتون می‌گوید که ایران به دنبال سلاح هسته‌ ای است، این صحت ندارد.

به گزارش مهر، کریس مورفی، سناتور آمریکایی از ایالت کانکتیکات دیروز(سه‌شنبه) در پیامی توییتری به ادعاهای واهی و تکراری «جان بولتون» مشاور امنیت ملی رئیس‌جمهوری آمریکا علیه ایران واکنش نشان داد.
سناتور آمریکایی در این خصوص نوشت: جان بولتون می‌گوید که ایران به دنبال سلاح هسته‌ ای است. این صحت ندارد. نهادهای اطلاعاتی عکس این حرف را می زنند و او نیز از این موضوع آگاه است.
سناتور ایالت کانکتیکات در ادامه افزود: او برای جنگ زمینه‌سازی می‌کند و همه ما نیز باید در این خصوص آگاه باشیم.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
گردش بیشتر جهش بیشتر

گردش بیشتر جهش بیشتر

شرایطی که امروز در کشور شاهد آن هستیم، بدون شک نشان‌دهنده وجود و گسترش ویروس جهش‌ یافته انگلیسی است؛ آن‌قدر که در آزمایش‌های جدیدی که انجام می‌دهیم، غالب بودن سویه انگلیسی ویروس درنتیجه آنها کاملا مشهود و مشخص است؛ اتفاقی که متاسفانه با مدیریت نادرست و تصمیمات بسیار نابخردانه در ستاد کرونا اتفاق افتاد و موجب شد ویروس جهش‌یافته در تمام کشور شیوع پیدا کند و همه شهرها را در بربگیرد.

همچنان خوشبین نیستیم

همچنان خوشبین نیستیم

بعد از برگزاری چند جلسه از مذاکرات کمیسیون برجام باید گفت که همچنان برای خوشبینی نسبت به ثمربخش بودن این مذاکرات زود است و ما مثل گذشته خوشبین نیستیم.

بیم و امیدهای روزهای کرونا زده

بیم و امیدهای روزهای کرونا زده

این روزها، روزهای سختی است. روزهایی که برگشتیم به محدودیت‌های پاییز ۱۳۹۹. روزهایی که آژیر قرمز کرونا یک‌بار دیگر در سراسر کشور به صدا در آمده است اما این بار سخت‌تر و نگران‌کننده‌تر. ابتلاها خانوادگی و سرعت انتقال بالا رفته است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
وضعیت قرمز گیشه

سینما سال جدید را هم با بحران شروع کرده و ظاهرا مردم هنوز رغبتی به فیلم دیدن ندارند

وضعیت قرمز گیشه

پیشخوان

بیشتر