jamejamnashriyat
کد خبر: ۱۱۹۱۵۶۲   ۲۴ بهمن ۱۳۹۷  |  ۰۰:۰۱

تهیه‌کننده سریال «مر قانون» بیان کرد تاکنون پنج قسمت از این سریال تصویربرداری شده است.

مهران مهام، تهیه‌کننده سریال مر قانون در گفت‌وگو با خبرگزاری مهر درباره تصویربرداری این سریال نوروزی که قرار است از شبکه سه سیما روی آنتن برود، گفت: تصویربرداری این سریال این روزها در خیابان ولی‌عصر ادامه دارد و بیشتر بازیگران کار جلوی دوربین هستند. گروه بعد از پایان محل فیلمبرداری بیمارستان این روزها در خیابان ولی‌عصر مشغول تصویربرداری سکانس‌های خارجی پروژه هستند و بعد از آن هم راهی دارآباد می‌شوند. همچنین مدتی در دارآباد مشغول کار خواهند شد که منزل یکی از شخصیت‌های اصلی سریال آنجاست. تهیه‌کننده مر قانون با اشاره به روند تولید این سریال نوروزی عنوان کرد: تاکنون پنج قسمت از این سریال تصویربرداری شده و فیلمنامه نیز توسط مهدی روشن‌روان و امیرعباس پیام در حال نگارش است.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
نکات مثبت و منفی مذاکرات وین

نکات مثبت و منفی مذاکرات وین

یک نکته مثبت و خوب مذاکرات وین این است که مسؤولان دولت با یک موضع عقلانی و مبتنی بر سیاست قطعی نظام در مذاکرات سطح کارشناسی حاضر شده‌اند.

مصونیت جوانان از کرونا، باطل است

مصونیت جوانان از کرونا، باطل است

از ابتدای شیوع کووید ۱۹ در جهان، ناشناخته بودن ویروس کرونا تنها محدود به درک مردم عادی نبود و این ویروس برای جامعه پزشکی هم ناشناخته بود.

خودمان به خودمان رحم کنیم

خودمان به خودمان رحم کنیم

متاسفانه کرونا روی زندگی همه تأثیر منفی گذاشته است. به‌خصوص هنرمندان و پیشکسوت‌هایی مثل من که حدود ۱۵- ۱۴ ماه است که هیچ پیشنهادی را قبول نکردم.

گفتگو

بیشتر
کار ناتمام محققان با آرسیبو

مدیر عملیاتی تلسکوپ رادیویی ساردینیا در گفتگو با جام‌جم از داغ‌ترین حوزه‌های مطالعاتی در اخترشناسی رادیویی می‌گوید

کار ناتمام محققان با آرسیبو

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
وضعیت قرمز گیشه

سینما سال جدید را هم با بحران شروع کرده و ظاهرا مردم هنوز رغبتی به فیلم دیدن ندارند

وضعیت قرمز گیشه

پیشخوان

بیشتر