jamejamnashriyat
کد خبر: ۱۱۹۱۵۶۲   ۲۴ بهمن ۱۳۹۷  |  ۰۰:۰۱

تهیه‌کننده سریال «مر قانون» بیان کرد تاکنون پنج قسمت از این سریال تصویربرداری شده است.

مهران مهام، تهیه‌کننده سریال مر قانون در گفت‌وگو با خبرگزاری مهر درباره تصویربرداری این سریال نوروزی که قرار است از شبکه سه سیما روی آنتن برود، گفت: تصویربرداری این سریال این روزها در خیابان ولی‌عصر ادامه دارد و بیشتر بازیگران کار جلوی دوربین هستند. گروه بعد از پایان محل فیلمبرداری بیمارستان این روزها در خیابان ولی‌عصر مشغول تصویربرداری سکانس‌های خارجی پروژه هستند و بعد از آن هم راهی دارآباد می‌شوند. همچنین مدتی در دارآباد مشغول کار خواهند شد که منزل یکی از شخصیت‌های اصلی سریال آنجاست. تهیه‌کننده مر قانون با اشاره به روند تولید این سریال نوروزی عنوان کرد: تاکنون پنج قسمت از این سریال تصویربرداری شده و فیلمنامه نیز توسط مهدی روشن‌روان و امیرعباس پیام در حال نگارش است.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
موج پنجم کرونا در راه است؟

موج پنجم کرونا در راه است؟

براساس مشاهدات میدانی می‌توان گفت موج چهارم کرونا در بسیاری از استان‌ها در حال فروکش است و این روزها از قله موج چهارم کرونا عبور کرده‌ایم.

رد پای آمریکا از کابل تا غزه

رد پای آمریکا از کابل تا غزه

خبر خیلی دردآور بود؛ انفجارهای تروریستی مدرسه دخترانه سیدالشهدای کابل. هنوز و در حالی که چند روز از انفجارها می‌گذرد، پایتخت جمهوری اسلامی افغانستان همچنان در سوگ است.

حقی که ناحق است

حقی که ناحق است

یکی دو هفته بود همه هشدار می‌دادند و حالا چند روز است همان‌ها دارند انتقاد می‌کنند که چه وضعش است! چرا این همه آدم می‌آیند برای انتخابات ریاست‌ جمهوری ثبت‌ نام می‌کنند؟ اینها کلی هزینه مادی و معنوی دارد و اصلا کجای دنیا برای انتخاب رئیس‌ جمهوری، طی پنج‌روز، 300نفر ثبت‌نام می‌کنند؟

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
وضعیت قرمز گیشه

سینما سال جدید را هم با بحران شروع کرده و ظاهرا مردم هنوز رغبتی به فیلم دیدن ندارند

وضعیت قرمز گیشه

پیشخوان

بیشتر