jamejamonline
خراسان شمالی کد خبر: ۱۱۹۱۴۱۸   ۲۳ بهمن ۱۳۹۷  |  ۱۳:۴۸

مدیرکل بحران استانداری خراسان شمالی گفت: شب گذشته به دلیل بارش شدید برف در گردنه‌های اسدلی و امین الله به ۴۶ نفر از مسافران اسکان اضطراری داده شد.

اسکان اضطراری ۴۶ مسافر محبوس در برف و کولاک

به گزارش جام جم آنلاین از تسنیم ، جواد نظری با بیان اینکه تمامی دستگاه‌های استان از آماده‌باش کامل برخوردار هستند٬ اظهار داشت : طی استعلامی که از فرمانداران شهرهای مختلف استان انجام گرفته خوشبختانه تاکنون هیچ اتفاق خاصی رخ نداده و در حال حاضر تمامی راه‌های ارتباطی استان باز است. تردد در برخی مسیرها با زنجیر چرخ انجام می‌گیرد.

وی در ادامه افزود: شب گذشته به علت بارش شدید برف 22 نفر در گردنه اسدلی و 24 نفر نیز در گردنه امین الله به دلیل مسدودیت راه‌ها اسکان اضطراری داده شدند.

مدیرکل بحران خراسان شمالی با اشاره به ظرفیت کامل اسکان‌های اضطراری گفت: در حوزه اسکان اضطراری تنها از ظرفیت مساجد و ایستگاه‌های بین راهی هلال احمر و اداره حمل و نقل استفاده کامل می‌شود. حداقل امکانات گرمایشی و تغذیه‌ای برای اسکان چند ساعته مسافران در اختیار آنان قرار می‌گیرد.

نظری در خصوص قطعی برق،گاز و یا آب روستائیان بر اثر بارش‌ها تصریح کرد: تاکنون هیچ قطعی در روستاهای استان انجام نگرفته و تنها قعطی برق دکل ایرانسل باعث شد تا برای برق رسانی این دکل از دیزل استفاده شود.

وی در پایان با بیان اینکه بارش‌ها تا چهارشنبه ادامه خواهد داشت خاطرنشان کرد: از مردمی که در مناطق روستایی صعب‌العبور و یا در حاشیه رودخانه سکونت دارند این درخواست را داریم که تا حدالامکان از سفر‌های غیر ضروری اجتناب کنند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل: