jamejamnashriyat
کد خبر: ۱۱۹۱۴۰۳   ۲۳ بهمن ۱۳۹۷  |  ۰۰:۰۱

غلامعلی جعفرزاده‌ایمن‌آبادی، نایب رئیس فراکسیون مستقلین ولایی مجلس گفت: در 40 سالگی انقلاب اسلامی نیاز است که یک خانه تکانی انقلابی در مدیران ایجاد شود.جعفرزاده در گفت‌وگو با خانه ملت، با اشاره به 40سالگی انقلاب اسلامی ایران، توضیح داد: واقعیت را باید بپذیریم و واقعیت این است که مردم از شرایط ناراحت هستند، چراکه رفتار برخی مسؤولان کشور و متولیان امر را مانند دهه اول انقلاب و دوران جنگ نمی‌بینند و درست هم می‌گویند.
وی با بیان این‌که انصافا رفتار مسؤولان تغییر کرده است، افزود: همه ما در این موضوع مقصریم؛ به‌‌عنوان مثال شورای عالی انقلاب فرهنگی برای تربیت مدیر اسلامی با فرهنگ انقلابی چه کرده است. هنوز مدیران ما در دانشگاه‌ها با فرهنگ غربی آموزش می‌بینند و تربیت می‌شوند، پس نمی‌شود ایراد گرفت.
جعفرزاده گفت :مردم برخی مدیران را در خط مشی مردمی نمی‌بینند؛ مدیران با الگوهای غربی، اداراتشان را اداره می‌کنند و رفتار و نوع برخورد با مردم تحکم‌آمیز و نگاه از بالا دارند و از مردم فاصله می‌گیرند.
نماینده مردم رشت در مجلس با تاکید براین‌که مردم ما به بلوغ سیاسی و اجتماعی خوبی رسیده‌اند، تاکیدکرد: مردم احساس‌شان این است که مدیران برای آنها وقت نمی‌گذارند؛ درست است که مدیر برای مردم کار می‌کند، ولی این که بگوید اصلا فرصتی برای مردم ندارم! پسندیده نیست.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
باید کار کرد

باید کار کرد

خلوت، مقدمه تفکر است و تفکری مستحسن است که دعوت به خیر کند. اگر امسال که مردم به واسطه شرایط ویژه ناشی از کرونا، مثل سال گذشته بیشتر در خانه‌هایشان هستند، از این فرصت استفاده کنند و در راه خدا و اهل بیت(ع) خادم‌تر باشند، می‌توان گفت این خانه‌نشینی و خلوت، خلوتی مطلوب بوده است.

پلی برای پیروزی

پلی برای پیروزی

۳۳ سال قبل در ۲۹ فروردین ۱۳۶۷، ناوگروهی از نیروی دریایی ارتش در مقابله با ناوگان دریایی آمریکا در آخرین ماه‌های جنگ تحمیلی هشت ساله، دچار ضربات سنگینی شد.

مدیریت کرونا، ویروسی شد

مدیریت کرونا، ویروسی شد

این روزها شاهد نزاع بین وزیر بهداشت و درمان، سعید نمکی و رئیس‌جمهوری، حسن روحانی در مسائل مربوط به بحران کرونا هستیم.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
وضعیت قرمز گیشه

سینما سال جدید را هم با بحران شروع کرده و ظاهرا مردم هنوز رغبتی به فیلم دیدن ندارند

وضعیت قرمز گیشه

پیشخوان

بیشتر