jamejamnashriyat
نشریات روزنامه جام جم کد خبر: ۱۱۹۰۹۳۵ ۱۴ آذر ۱۳۹۷  |  ۰۰:۰۱

همزمان با کشف جسد پیرمردی در خانه‌ای قدیمی در محله نیاوران، تحقیقات پلیس پایتخت برای دستگیری قاتل او آغاز شد .

به گزارش جام‌جم، شامگاه دوشنبه 12 آذر امسال یکی از ماموران کلانتری نیاوران با محسن مدیرروستا، بازپرس کشیک قتل دادسرای جنایی تهران تماس گرفت و از مرگ مشکوک پیرمردی در خانه‌ای در محله نیاوران خبر داد.
با دستور او تحقیقات پلیسی آغاز شد. بررسی‌‌های اولیه نشان داد این خانه محل سکونت کارگران بوده و همسایه‌ها با دیدن آتش‌سوزی در آنجا با آتش‌نشانی تماس گرفتند که آنها با حضور در محل، شعله‌های آتش را خاموش کردند. در ادامه با جست‌وجو در آن خانه با جسد پیرمرد در کنار بخاری رو‌به‌رو شدند. جسد با هماهنگی قضایی به پزشکی قانونی منتقل شد. ساعاتی بعد از این ماجرا که کارشناسان پزشکی قانونی در تماس با بازپرس جنایی خبر دادند هنگام بررسی جسد پیرمرد، متوجه آثار شکستگی روی سر او شده‌اند که به نظر می‌رسد وی به قتل رسیده باشد. همین سرنخ باعث شد روند رسیدگی به پرونده وارد مرحله جدیدی شود. تحقیقات از سر گرفته شد و ماموران به اطلاعاتی دست یافتند که نشان می‌داد پیرمرد به قتل رسیده و عامل جنایت برای این‌که راز قتل را پنهان نگه‌دارد خانه را به آتش کشیده تا ماجرا را حادثه نشان دهد.
به همین منظور پرونده‌ای در شعبه ششم بازپرسی دادسرای جنایی تهران تشکیل شد و تحقیقات ماموران اداره دهم پلیس آگاهی تهران برای دستگیری قاتل فراری آغاز شد .

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
شمایل دانش و خرد

شمایل دانش و خرد

دانش و دانایی و خرد، بزرگ‌ترین سرمایه یک انسان و یک ملت است. فرهنگ‌ها و تمدن‌ها بر بنیاد این هر سه پدید آمده، بالیده و بارور و بارآور شده‌اند و چشمه هنرها در سایه ایمن دانایی و خرد، جوشیده و جاری گشته و فضای زیست فردی و اجتماعی را در هوایی تازه و اهورایی زنده و شاداب ساخته‌اند.

۱۶ آذر؛ زادروز گفتمان «نه به ذلت»

۱۶ آذر؛ زادروز گفتمان «نه به ذلت»

۱۶ آذر ۱۳۳۲ شهادت دانشجویان دانشگاه تهران در اعتراض به سفر نیکسون به ایران پس از کودتای ۲۸ مرداد، آغاز خط مبارزه 67 ساله‌ای است که امپراتوری پر نخوت و شیطانی آمریکا را به سراشیبی افول کشاند.

خطر تندروی در رفع محدودیت‌ ها

خطر تندروی در رفع محدودیت‌ ها

در کشور ما دور تازه محدودیت‌ های کرونایی از اول آذرماه آغاز شد که این تقریبا مصادف با اعمال محدودیت‌های جدید در اغلب کشورهای درگیر با کرونا و به‌خصوص اروپا بود.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر