یک رسانه انگلیسی به بررسی شرایط حضور میلاد محمدی در تیم فوتبال سلتیک اسکاتلند پرداخت و مدعی شد این بازیکن جایگزین مدافع آلمانی سلیتیک خواهد شد.
کد خبر: ۱۱۹۰۵۶۱
احتمال لژیونر شدن مدافع تیم ملی فوتبال ایران در اسکاتلند

به گزارش جام جم آنلاین به نقل از نود ،‌ بحث حضور میلاد محمدی مدافع تیم ملی فوتبال در تیم فوتبال سلتیک بعد از پایان قراردادش با احمد گروژنی مدتی است که مطرح شده است.

سایت HITC انگلستان در جدید ترین مطلب خود پیرامون میلاد محمدی نوشته است: مدافع تیم ملی فوتبال ایران تابستان آینده قراردادش با تیم احمد گروژنی روسیه به اتمام می‌رسد و بحث حضور این بازیکن در تیم فوتبال سلتیک مطرح شده است.

البته سلتیکی ها ژرمی تونیان مدافع سابق تیم هوفنهایم را فعلا تا پایان فصل جذب کرده اند اما این انتقال به صورت قرضی صورت گرفته است. سران باشگاه سلتیک با توجه به اینکه مشخص نیست این مدافع آلمانی تا پایان فصل در این تیم اسکاتلندی باقی بماند قصد دارد میلاد محمدی را جذب کنند. راجرز سرمربی کنونی سلتیک و سابق لیورپول به دنبال گزینه جدید در پست دفاع است و به همین علت خواستار حضور محمدی در این تیم شده است.

این رسانه در پایان نوشته است باید دید که آیا میلاد محمدی در پایان قراردادش با تیم روسیه ای به لیگ اسکاتلند خواهد رفت یا خیر؟

ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰

نیازمندی ها