jamejamnashriyat
نشریات روزنامه جام جم کد خبر: ۱۱۸۸۰۴۷ ۲۵ آذر ۱۳۹۷  |  ۰۰:۰۱

روزنامه پولیتیکو در گزارشی از برنامه‌ریزی کاخ سفید برای ارسال یک پیام ویدئویی مشترک با حضور دونالد ترامپ، رئیس‌جمهور آمریکا و رضا پهلوی، فرزند شاه مخلوع ایران، در ماه‌های اولیه ریاست‌جمهوری ترامپ خبر داد.

این روزنامه آمریکایی در این باره به نقل از منابع آگاه نوشت دو سال پیش که دونالد ترامپ برای اولین بار با یک خط‌مشی جدید در برابر ایران قدم به کاخ سفید گذاشت، این ایده از سوی نزدیکانش مطرح شد که او در اولین پیام نوروزی خود برای مردم ایران در کنار رضا پهلوی، فرزند شاه مخلوع ایران، بایستد.
با این وجود، منابع آگاه در کاخ سفید به پولیتیکو گفته‌اند مقامات شورای امنیت ملی آمریکا به دلیل نامحبوب بودن پدرش محمدرضاشاه نزد مردم ایران، در نهایت تصمیم گرفتند این کار انجام نشود و ترامپ هم سرانجام پیامی به تنهایی طبق روال مرسوم برای تبریک نوروز منتشر کرد./ باشگاه خبرنگاران

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
پرچم افراشته بر جنازه‌ها

پرچم افراشته بر جنازه‌ها

آسمان، خاکستری است. زمین، یک دشت وسیع است پر از خانه‌های مخروبه و خرابه‌های سیمان و بتون و آجری که روزی دیوارهای خانه‌هایی بودند.

مراکز درمانی در ICU

مراکز درمانی در ICU

در سراسر دنیا استانداردهای ایمنی مشخصی برای مراکز تجمعی گوناگون تعریف شده و در کشور ما نیز قانون معینی درباره لزوم رعایت استانداردهای ایمنی در تمام ساختمان‌هایی که بیش از 25 نفر از آن بهره‌برداری می‌کنند تصویب شده‌است که براساس این قانون همه این ساختمان‌ها ملزم به رعایت استانداردهای بین‌المللی ICS هستند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر