jamejamnashriyat
کد خبر: ۱۱۸۷۸۲۹   ۰۷ بهمن ۱۳۹۷  |  ۰۰:۰۱

با امضای تفاهم‌نامه میان کمیته امداد، بنیاد مسکن و سازمان برنامه و بودجه، ساخت ده‌هزار مسکن ویژه مددجویان و نیازمندان جنوب کرمان آغاز شد.

به گزارش جام‌جم، پرویز فتاح در مراسم امضای تفاهم‌نامه ساخت مسکن برای نیازمندان کرمان با اشاره به فرا رسیدن چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی گفت: سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی با استفاده از ظرفیت نهادهای انقلابی مانند کمیته امداد و بنیاد مسکن انقلاب اسلامی، روشی منطقی برای رفع مشکل مسکن نیازمندان در پیش گرفته است.
رئیس کمیته امداد افزود: ساخت و تحویل ده هزار واحد مسکونی به طور رایگان، هدیه مبارکی است به نیازمندان که در آستانه چهل سالگی انقلاب اسلامی عملیاتی می‌شود.
وی تاکید کرد: کمیته امداد آمادگی دارد با روش تعیین شده در این پروژه، برای ساخت مسکن مددجویان و سایر نیازمندان در استان‌هایی که بنیاد مسکن انقلاب اسلامی معرفی می‌کند، همکاری داشته باشد.
فتاح با اشاره به ساخت مسکن مددجویان زلزله‌زده در استان کرمانشاه عنوان کرد: ساخت منازل مسکونی مددجویان زلزله‌زده در کرمانشاه نمونه خوبی از هم‌افزایی دولت و کمیته امداد بود.
محمدباقر نوبخت، رئیس سازمان برنامه و بودجه کشور نیز در این مراسم گفت: مشکل مسکن مردم جنوب استان کرمان باید بر طرف شود و تلاش می‌کنیم با همکاری دولت، کمیته امداد و بنیاد مسکن انقلاب اسلامی، تا سال آینده شاهد افتتاح این پروژه‌های مسکونی در استان کرمان باشیم.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
بحران بی‌تدبیری

بحران بی‌تدبیری

تعداد قربانیان کرونا چند روزی است دوباره سه‌رقمی شده است و دیروز ۳۹۸ ایرانی قربانی کرونا لقب گرفتند.

راه مقاومت ادامه دارد

راه مقاومت ادامه دارد

عروج ملکوتی سردار محمد حجازی، جانشین فرمانده نیروی قدس سپاه پاسداران انقلاب اسلامی ایران، همه محبان و طرفداران جبهه مقاومت را مغموم کرده است.

یک انقلابی کارآمد

یک انقلابی کارآمد

سردار حجازی نمونه یک انسان متخلق بود. آشنایی ایشان با پدرم شهیدهمدانی به دوران دفاع‌مقدس بازمی‌گردد و در یک بازه زمانی یکساله از ۶۶ تا ۶۷ ارتباط و دوستی میان سرداران جعفری، همدانی و حجازی بیشتر می‌شود.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
وضعیت قرمز گیشه

سینما سال جدید را هم با بحران شروع کرده و ظاهرا مردم هنوز رغبتی به فیلم دیدن ندارند

وضعیت قرمز گیشه

پیشخوان

بیشتر