jamejamnashriyat
کد خبر: ۱۱۸۷۱۱۲   ۰۴ بهمن ۱۳۹۷  |  ۰۰:۰۱

جمعی از کارمندان معاونت برون‌مرزی رسانه ملی با تجمع مقابل دفتر سازمان ملل متحد در تهران خواستار آزادی مرضیه هاشمی، خبرنگار پرس تی‌وی شدند و در پایان این تجمع، بیانیه‌ای قرائت شد که توسط پیمان جبلی، رئیس شبکه پرس تی‌وی و معاون برون‌مرزی صدا و سیما، تقدیم دفتر سازمان ملل شد.

به گزارش جام‌جم، جمعی از کارکنان شبکه پرس تی‌وی و معاونت برون‌مرزی صدا و سیما به همراه سازمان بسیج رسانه، انجمن روزنامه‌نگاران مسلمان و مرکز بسیج رسانه ملی با حضور مقابل ساختمان سازمان ملل متحد با سردادن شعارهایی خواستار آزادی مرضیه هاشمی خبرنگار و مستندساز پرس تی‌وی شدند.
در پایان این تجمع، بیانیه مشترکی قرائت شد سپس پیمان جبلی، رئیس شبکه پرس تی‌وی و معاون برون‌مرزی صدا و سیما با حضور در این تجمع و ابراز امیدواری در خصوص آزادی هرچه سریع‌تر مرضیه هاشمی، متن این بیانیه را به دفتر سازمان ملل در تهران تحویل داد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
چالش ایجاد شغل برای نخبگان

چالش ایجاد شغل برای نخبگان

مسائل مربوط به نخبگان از سال‌ها قبل مورد توجه من بود، به طوری که از سال ۱۳۸۰ به صورت جدی وارد این بحث شدم و دغدغه‌هایم را پیگیری کردم. علت اصلی‌اش هم این بود که در نمایشگاهی مطلع شدم از۱۵۰ دانش‌آموز المپیادی کشور، حدود ۹۰ نفرشان به خارج کشور مهاجرت کرده‌اند. این موضوع باعث شد تا من نظریه مهاجرت ژن‌ها را مطرح کنم و در مقاله‌ای به آن بپردازم.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر

نیازمندی ها