jamejamonline
ورزشی فوتبال کد خبر: ۱۱۸۶۹۶۶ ۰۳ بهمن ۱۳۹۷  |  ۱۶:۰۰

حساب کاربری توئیتر سفارت فرانسه با انتشار پستی ضمن تحسین عملکرد «علیرضا بیرانوند» دروازه بان تیم ملی ایران، از واکنش مطبوعات این کشور در رابطه با بیرانوند اینگونه نوشت: موشک هدایت شونده از راه دور بیرانوند، پس از 65 متر درست جلوی پای مهاجمش فرود می آید.

موشک هدایت شونده از راه دور بیرانوند!

به گزارش جام جم آنلاین از ایرنا، در پست توئیتری سفارت فرانسه به واکنش نشریه «سوفوت» چاپ پاریس اشاره شده که در آن آمده است: دورازه بانان فوتبال مدرن امروزی باید بازی با پای فوق العاده ای داشته باشند اما در مورد بازی با دست چطور؟

اما «علیرضا بیرانوند» گلر تیم ملی ایران بی شک در این زمینه هیچ مشکلی ندارد.

در جریان دیدار تیم های ایران و عراق که در نهایت با تساوی بدون گل به پایان رسید؛ آخرین سنگر تیم ملی ایران با دستان بلند بیرانوند احیا شد.

پرتاب دست 65 متری با دقتی مثال زدنی را هم به مهارهای او اضافه کنید؛ موشک (توپ) هدایت شونده از راه دور پس از گذر از خط میانه زمین، درست جلوی پای مهاجم تیمش فرود می آمد.

پرتاب هایی که بسیاری از تیم های لیگ ان اف ال (لیگ برتر فوتبال آمریکایی) را، از همین حالا برای جذب بیرانوند در پست کوارتربک (مهم ترین پست فوتبال آمریکایی) در صف انتظار قرار داده است.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
پیامی که دربی برای فوتبال ایران داشت

پیامی که دربی برای فوتبال ایران داشت

امیر حاج‌رضایی کارشناس فوتبال درباره دربی اخیر پایتخت یادداشتی را در اختیار روزنامه جام جم قرار داده و این مسابقه را تجزیه و تحلیل کرده است. یادداشت این کارشناس را در ادامه بخوانید.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر