jamejamonline
ورزشی فوتبال کد خبر: ۱۱۸۶۵۸۷ ۰۲ بهمن ۱۳۹۷  |  ۱۳:۰۸

مهاجم تیم ملی فوتبال ایران گفت:خیلی از سلبریتی ها، بازیگران و فوتبالیست ها و خود آقای کی روش از من حمایت کردند و این نشان می دهد خیلی ها من را می بینند و تلاشم را نادیده نگرفته اند.

آزمون:می دانم از کجا علیه من خط می دهند/حمایت سلبریتی‌ها یعنی تلاش‌هایم دیده شد

به گزارش جام جم آنلاین ، سردار آزمون شب گذشته مقابل عمان بارها و بارها مدافعان حریف را آزار داد و در یکی دو صحنه هم فرصت های خوبی برای گلزنی نصیبش شد اما شانس با او یار نبود. مهاجم تیم ملی که بعد از جام جهانی حسابی پخته تر شده است بعد از از بازی معتقد بود اگر قرار بود همه توپهایی که به وی می رسد را گل کند الان در تیمی مثل بارسلونا بازی می کرد.

فارس با آزمون پیرامون بازی با عمان و همچنین دیدار با چین صحبت هایی را انجام داده که متن آن را در زیر می خوانید:

الان دیگر با تیمی بازی کنید که مارچلو لیپی سرمربی اش است...

بله، صد در صد آنها تیمی قوی دارند. لیپی مربی بزرگی است و وقتی یک مربی بزرگ بالای سر تیم باشد اثرش را می گذارد درست مثل تیم خودمان که یک مربی بزرگ و کاربلد را در اختیار داریم. امیدوارم ما بتوانیم بهترین نتیجه را از بازی آینده بگیریم.

چند روز پیش مهدی طارمی مدعی شد دوست دارد سردار آزمون باز هم گل بزند. نظر تو نسبت به این صحبت چیست؟

می خندد... من هم دوست دارم طارمی همیشه گل بزند. این وظیفه ما است و وظیفه مهاجم گل زدن است. من همه کار می کنم که همیشه بهترین عملکرد را داشته باشم.

در بازی با عمان یکی دو فرصت خوب داشتی که از دست رفت.

فوتبال همین است، یک روز مثل بازی با ویتنام توپ ها داخل گل می رود و یک روز هم دروازه خالی گل نمی شود. فوتبال همیشه شامل این مسائل است.قشنگی فوتبال به این مسائل است. درست است من گل نزدم ولی فکر می کنم کارم را درست انجام می دهم.منِ آزمون از اینکه گل نزدم ناراحتم چون خیلی خوب تمرین کردم ولی باز هم تمرین می کنم و بیشتر کار می کنم تا عملکردم بهتر و بهتر شود.

ولی با آن کدی که به بیرانوند دادی به او هم کمک کردی...

می خندد.. کمی هم شانسی بود! من به او آدرس دادم و خودش هم سمت توپ پرید و واکنش خوبی داشت..

به نظر می رسد انتقاداتی که بعد از جام جهانی از تو شد کلا رفتارت را تغییر داده است. به نظر پخته تر عمل می کنی و یک جورهایی سر به زیر تر شده ای...

من می خواستم ثابت کنم آن انتقادها الکی بود. واقعا من چه کار کرده بودم که از من انتقاد می شد؟آیا دروازه خالی گل نکردم؟ فقط در بازی با مراکش یک فرصت تک به تک را به بدنگلر حریف زدم اما ما بازی را بردیم. کلی در آن بازی ها دوندگی داشتم. البته من همه چیز را می دانم و متوجه می شوم از کجا خط می گیرند.وقتی مربی من و خانواده ام و .... همه می دانند که من چقدر تلاش می کنم همین برایم کافی است. بزرگان فوتبال ایران هم از من حمایت کردند. خیلی از سلبریتی ها، بازیگران و فوتبالیست ها و خود آقای کی روش از من حمایت کردند و این نشان می دهد خیلی ها من را می بینند و تلاشم را نادیده نگرفته اند و من هم تنها نیستم.وقتی که انتقاد بی دلیل و الکی صورت می گیرد باید نشان بدهم که برخی حرف ها درست نیست.

حالا که در جمع 8 تیم هستید قولتان به مردم چیست؟

قول ما این است که سعی کنیم بهترین نتیجه را بگیریم. این همه حرف ما است.

از قبل از شروع جام خیلی ها روی گلزنی و آقای گل شدنت حساب کردند به خصوص وقتی در بازی دوم 2 گل زدی. این موضوع فشاری روی دوشت ایجاد نمی کند؟

من باید آقای گل شوم؟ الان اگر بخواهم هم نمی شود چون بازیکن تیم ملی قطر 7-8 گل زده است!(با خنده)...

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
انتخاب‌های استقلال احساسی است

انتخاب‌های استقلال احساسی است

انتخاب فرهاد مجیدی یک انتخاب منطقی برای استقلال نبود. احساسی او را انتخاب کردند، درست مثل همین حالا که دارند احساسی و به خاطر فشار تماشاگر، آندره‌آ استراماچونی را سرمربی استقلال می‌کنند.

صندلی ریاست به این 7 نفر نمی رسد

صندلی ریاست به این 7 نفر نمی رسد

کشوری که فوتبالش اساطیری همانند علی دایی و احمدرضا عابدزاده دارد چرا فردی دیگری را باید به عنوان رییس فدراسیون خود ببیند؟ حالا که برگزاری مجمع انتخاباتی فدراسیون فوتبال مهم ترین رویداد سال جاری به شمار می رود پاسخ به این سوال بسیار مهم است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر