jamejamnashriyat
نشریات روزنامه جام جم کد خبر: ۱۱۸۶۳۱۴ ۰۱ دی ۱۳۹۷  |  ۰۰:۰۱

راننده جایگزین سرویس مدرسه که قصد داشت دختر دانش‌آموز را مورد آزار و اذیت قرار دهد، ناکام مانده و بازداشت شد.

محسن بیرانوند، فرماندار ماهشهر به ایسنا گفت: در هفته گذشته راننده یکی از مدارس دخترانه دبیرستان ماهشهر به علت غیبت چند روزه، راننده دیگری را جایگزین خود کرده و او رفت و آمد دانش‌آموزان را به‌عهده گرفته بود. این راننده هنگام بازگشت قصد تعرض به آخرین دانش‌آموز را داشت، اما با مقاومت دختر دانش‌آموز رو‌به‌رو شد ه و او با بیرون پریدن از خودرو خود را نجات داده است. روز بعد هم همراه خانواده‌اش به مرجع قضایی رفته و شکایت کرده است.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
تکریم بسیج، پاسداشت جوانمردی و تضمین آینده است

تکریم بسیج، پاسداشت جوانمردی و تضمین آینده است

پنجم آذر، یادآور نام بسیج و خاطره عزیزترین نهاد و بزرگ‌ترین مردان تاریخ ماست. نهادی که به تعبیر امام راحل تشکیل آن «یقینا از برکات و الطاف جلیه خداوند تعالی بود» و «شجره طیبه و درخت تناور و پرثمری است که شکوفه‌های آن بوی بهار وصل و طراوت یقین و حدیث عشق می‌دهد.

شورای‌ عالی اقتصادی چه بود و چه شد؟

شورای‌ عالی اقتصادی چه بود و چه شد؟

جلسات شورای‌ عالی هماهنگی اقتصادی قوا در ابتدای کار، امیدواری زیادی برای حل مشکلات اقتصادی ایجاد کرد، زیرا این احساس وجود داشت که یک نهاد بالادستی برای کنترل شرایط اقتصادی ایران و تعیین چشم‌انداز آتی آن ایجاد شده است اما به‌سرعت موانع متعددی در مقابل عملکرد این شورا ایجاد شد.

تدبیر و توکل در تحریم

تدبیر و توکل در تحریم

«دوستانت را نزدیک خودت نگه دار و دشمنانت را نزدیک‌تر»، با این‌که این عبارت را منسوب به چرچیل می‌دانند، ولی خلفای عباسی بیش از هزار سال پیش آن را زندگی کردند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر