jamejamnashriyat
کد خبر: ۱۱۸۶۰۳۵   ۱۳ دی ۱۳۹۷  |  ۰۰:۰۱

رئیس جمهور با تاکید و توصیه به کاستن از فاصله‌های جناحی در این شرایط سخت کشور گفت: شاید نتوان رقابت را هیچ‌وقت حذف کرد اما می‌توانیم آن را کم کنیم. شرایط کنونی، شرایطی نیست که این همه بر سر مسائل جزئی جنگ و دعوا شود.

امام‌جمعه‌ها، حوزه‌ها، جناح‌های مختلف، قوه قضاییه، قوه مقننه، صدا و سیما و رسانه‌ها و نیروهای مسلح باید به کمک دولت بیایند. ما یک کشور واحد هستیم و یک رهبر و یک قانون اساسی داریم و باید در کنار هم باشیم. امروز دشمنان، دشمنی آشکارتر علیه ما انجام می‌دهند .باید آنها را مأیوس کنیم و حتما آنها را مأیوس خواهیم کرد.
حسن روحانی در جلسه هیات دولت خاطرنشان کرد: همه باید با هم جلو برویم و دشمن را زمین بزنیم. با چشم غره رفتن به یکدیگر به جایی نمی‌رسیم باید به دشمن چشم غره برویم. همه جزو یک ملت هستیم، همه مسلمان و انقلابی هستیم. /پایگاه اطلاع رسانی ریاست جمهوری

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
چالش ایجاد شغل برای نخبگان

چالش ایجاد شغل برای نخبگان

مسائل مربوط به نخبگان از سال‌ها قبل مورد توجه من بود، به طوری که از سال ۱۳۸۰ به صورت جدی وارد این بحث شدم و دغدغه‌هایم را پیگیری کردم. علت اصلی‌اش هم این بود که در نمایشگاهی مطلع شدم از۱۵۰ دانش‌آموز المپیادی کشور، حدود ۹۰ نفرشان به خارج کشور مهاجرت کرده‌اند. این موضوع باعث شد تا من نظریه مهاجرت ژن‌ها را مطرح کنم و در مقاله‌ای به آن بپردازم.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر

نیازمندی ها