jamejamonline
اقتصادی عمومی کد خبر: ۱۱۸۵۵۹۷   ۲۹ دی ۱۳۹۷  |  ۱۷:۰۰

مدیر اجرایی مسکن مهر ضمن هشدار به متقاضیان واحدهای این طرح، گفت: دلالان با گریز از حاکمیت قانون با فریب متقاضیان سعی در خرید و احتکار مسکن مهر دارند.

متقاضیان مسکن مهر مراقب دلالان باشند

به گزارش جام جم آنلاین از تسنیم، علی‌اصغر جاودان فر اظهار کرد:‌ اساس ساخت مسکن مهر کمک به خانه دار شدن اقشار ضعیف جامعه بود، اما متاسفانه مشاهده می شود دلالان با گریز از حاکمیت قانون با فریب متقاضیان سعی در خرید و احتکار مسکن مهر دارند.

وی با اشاره به این‌که مالکیت فردی جزو حقوق اولیه هر شخص است، تصریح کرد : خرید و فروش مسکن مهر امری غیر قابل انکار است، اما مسئله این است که سودجویان و سوداگران با برهم زدن نظام عرضه و تقاضای مسکن مهر پردیس و همچنین احتکار آن ،باعث دور شدن حاکمیت از اهداف اصلی مسکن مهر که همان خانه دار کردن اقشار ضعیف جامعه بوده، می‌شوند.

جاودان فر یادآور شد:‌ در پروسه توزیع و نصب پکیج واحدها بعضا مشاهده شده یک فرد با 10 وکالتنامه خرید واحد مراجعه نموده و عملا یکنفر باعث تضییع حقوق فردی می شود که در انتظار نصیبات اقلام ضروری واحد خود است.

وی بیان کرد: در فقدان اهرم های نظارتی قوی دلالان با برگزاری تجمع های غیرقانونی و به عبارتی با نقاب لیدر اقدام به تشویش اذهان عمومی می‌کنند.

مدیر اجرایی مسکن مهر افزود: به جرات می توان گفت در تجمعات نقش دلال ها و سودجویان بسیار پر رنگ است. از این رو از شورای تامین و فرماندار و دادستان شهرستان پردیس می‌خواهیم به این مسئله ورود پیدا کنند، چرا که در نبود اهرم نظارتی قوی، وضعیت خرید و فروش ها و احتکار مسکن منجر به نوسانات کاذب شده و در بیشتر موارد باعث می شود تا خانه دار شدن برای اقشار ضعیف جامعه همچنان یک آرزو باقی بماند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر

گفتگو

بیشتر
تکمیل مسکن مهر؛ 4 ماه بعد

گفت‌وگو با مهدی هدایت، مدیرعامل شرکت عمران شهر جدید پردیس درباره سرنوشت مسکن مهر و طرح اقدام ملی مسکن

تکمیل مسکن مهر؛ 4 ماه بعد

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها