jamejamnashriyat
نشریات روزنامه جام جم کد خبر: ۱۱۸۳۵۸۹ ۲۲ دی ۱۳۹۷  |  ۰۰:۰۱

دو مجموعه تلویزیونی زخم به کارگردانی مسعود آب‌پرور، محصول شبکه سوم سیما و ماتادور به کارگردانی فرهاد نجفی، محصول شبکه اول سیما جایگزین سریال‌های کیمیا و مدار صفر درجه در شبکه سحر می‌شوند.

به گزارش روابط‌عمومی معاونت برون‌مرزی رسانه ملی، زمان هر دو سریال 40 دقیقه و شروع پخش این مجموعه‌ها جمعه 21 دی است. به این ترتیب، بینندگان کانال آذری شبکه سحر، هر روز در ساعت 14 و 30 دقیقه به وقت تهران بیننده سریال «ماتادور» و در ساعت 19 و 30 دقیقه به وقت تهران تماشاگر سریال زخم خواهند بود . زخم و ماتادور با سرپرستی دوبلاژ سلیمان فرضعلی‌اف و صداپیشگی جمعی از بهترین دوبلورها و بازیگران جمهوری آذربایجان در استودیو کائنات فیلم این کشور دوبله شده است .
لیلا اوتادی، محمد صادقی و برزو ارجمند بازیگران زخم و پولاد کیمیایی و علیرام نورایی بازیگران ماتادور هستند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
سختی‌های موج سوم کرونا

سختی‌های موج سوم کرونا

چند روزی است اوضاع بیمارستان مسیح‌دانشوری به‌عنوان یکی از مهم‌ترین بیمارستان‌های مرجع کرونا در ایران نگران‌کننده شده و روزانه حدود 200بیمار به اورژانس کرونای این بیمارستان مراجعه می‌کنند.

راهکار های کسب مهارت همسرداری قبل از ازدواج

راهکار های کسب مهارت همسرداری قبل از ازدواج

نظام خانواده یک نهاد اساسی و محوری در جامعه است و به عنوان هسته اولیه برای سایر نهادهای اجتماعی به شمار می رود. همانطور که نظام های بزرگ اجتماعی، قوانین و حقوق خاص خودشان را در ارتباط با اداره و استحکام و رشد و بالندگی دارند لذا جهت تحکیم بنیان خانواده باید خانواده ها را آموزش داد. بدین ترتیب با توجه به تاثیر مستقیم آموزش بر وضعیت زوجین، شناسایی و تعیین عللی که به بهبود روابط زناشویی منجر می شود، در پیشگیری از مشکلات آنان نقش موثری خواهد داشت.

اشتباه‌های کرونایی ما

اشتباه‌های کرونایی ما

یک: اِرْحَمْ تُرْحَمْ؛ «رحم کن تا به تو رحم شود.» این پروتکل ناب امیرالمؤمنین است که در روزهای کرونایی به شدت به کار می‌آید.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر