jamejamonline
جامعه عمومی کد خبر: ۱۱۸۲۴۴۹   ۱۲ دی ۱۳۹۷  |  ۰۹:۳۲

قائم مقام و سخنگوی وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشکی با تایید خبر استعفای وزیر بهداشت گفت: حسن قاضی زاده هاشمی از روز دوشنبه به وزارتخانه نرفته است.

وزیر بهداشت از دوشنبه به وزارتخانه نرفت

به گزارش جام جم آنلاین از فارس، ایرج حریرچی در برنامه حالا خورشید در پاسخ به سوالی درباره خبر استعفای حسن قاضی زاده هاشمی گفت: ایشان روز چهارشنبه هفته گذشته استعفای خود را تقدیم کرده است.

قائم مقام و سخنگوی وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشکی در پاسخ به سوالی در خصوص حضور وزیر در وزارتخانه گفت: ایشان از روز دوشنبه و بعد از خداحافظی با معاونانش در وزارت بهداشت حضور نیافته است البته اطلاع رسانی درخصوص این اتفاق به عهده هیأت دولت است.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
 شاید یک روز نوبت ما هم رسید

 شاید یک روز نوبت ما هم رسید

من تا به حال پیاده‌ روی اربعین نرفته‌ام، کربلا هم همین‌طور، هر بار به دلیلی نشده است. بگذارید به این حساب که می‌گویند فلانی قسمتش نبوده است.

اربعین مردم

اربعین مردم

از ابتدای سال ۹۰ راهپیمایی اربعین بعد از گذشت سال‌ها از این سنت حسینی، توجه جهانیان را به خود جلب کرد؛ پدیده‌ای که با پیوستن شیعیان کشورهای همسایه و کشورهای غربی و اروپایی به رویدادی بین‌المللی تبدیل شد، پدیده‌ای که پایه و اساس آن مردم بودند.

دگران روند و آیند و تو همچنان که هستی

دگران روند و آیند و تو همچنان که هستی

بزرگی می‌گفت اصلا خرید و فروش خانه و زمین در کربلا ایراد دارد. مگر نه این که سیدالشهدا (علیه السلام) وقتی رسید کربلا زمین را از صاحبانش خرید که خونش بر زمین خودش جاری شود؟ پس از ماجرای کربلا تکلیف زمین‌ها چه شد؟

گفتگو

بیشتر
پیشنهاد سردبیر بیشتر

نیازمندی ها