jamejamonline
سیاسی عمومی کد خبر: ۱۱۸۲۳۷۳   ۱۱ دی ۱۳۹۷  |  ۱۵:۰۹

جانشین فرمانده کل سپاه گفت: امروز ملت ایران نمی‌ترسد و هرچقد دشمن ارعاب می‌کند، ملت ما آرامش دارد و قوی‌تر می‌شوند و می‌دانند که عزت آنها در گروی خزیدن در دامن استکبار نیست.

مردم ایران می‌دانند که عزتشان در گروی خزیدن به دامن استکبار نیست

به گزارش جام جم آنلاین از فارس، صبح امروز در مراسمی با حضور سردار حسین سلامی جانشین فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی، سرهنگ پاسدار جمال شاکرمی فرمانده جدید سپاه امیرالمومنین (ع) استان ایلام رسما معارفه شد.

سردار حسین سلامی در این آئین اظهار داشت: مردم و مسوولان ایلام زحمات طاقت‌فرسایی را در روزها و شب‌های اربعین امسال کشیدند تا این سفر برای زائران آسان برگزار شود. مردم استان ایلام را می‌توان با عناصر سلحشوری، مهربانی و تجلی روح پهلوانی شناخت و وصف کرد.

وی با اشاره به ایام جنگ تحمیلی افزود: دشمن در جنگ نظامی شکست خورد اما سیاست‌های او پایدار ماند و میدان جنگ را قلب مردم ایران قرار داد و به جنگ عقیده‌ها آمد، حتی در روز عاشورا به مقدسات آشکارا اهانت شد که از عمق تصورات باطل ریشه گرفت، اما مردم در 9 دی کسانی را که می‌خواستند نور خدا را خاموش کنند،‌ سرکوب کردند.

جانشین فرمانده سپاه پاسداران انقلاب اسلامی تصریح کرد: دشمن در راستای ضربه زدن به اعتقادات و ارزش‌های اسلامی ملت بزرگ ایران و براندازی نظام اسلامی، گام برداشت که با حضور مردم و تدبیر رهبر انقلاب بار دیگر زمین‌گیر شد.

سردار سلامی اظهار داشت: ایران اسلامی به برکت رهبری هوشمند در جنگ نابرابر اقتصادی با سربلندی پیروز خواهد شد؛ ملت ایران درحال ساخت شکوهی استثنایی در تاریخ است.

وی افزود: قدرت دشمن چون مادی بوده، پس پایان می‌پذیرد و در باطن چیزی برای گفتن ندارد و کم‌ظرفیت است.

سردار سلامی ادامه داد: رهبری بزرگترین موهبت الهی در این سرزمین است وگرنه ما همان مردم هستیم، ولی نور هدایت ولی فقیه ملت را بسوی تعالی پیش برده و اینگونه می‌شود که ایران کانون جوشان تدبیر، مصلحت و منطق در دنیا است.

جانشین فرمانده کل سپاه در پایان گفت: امروز ملت ایران نمی‌ترسد و هرچقد دشمن ارعاب می‌کند ملت ما آرامش دارد و قوی‌تر می‌شوند و می‌دانند که عزت آنها در گروی خزیدن در دامن استکبار نیست.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
عقب‌ نشینی مقابل قاطعیت

عقب‌ نشینی مقابل قاطعیت

استراتژی مقاومت و ایستادگی در برابر زورگویی‌ های غرب موجب عقب‌نشینی آنها در برابر مقاومت ملت ایران شده است.

پایبندی در برابر پایبندی

پایبندی در برابر پایبندی

تکلیف ما در برابر جلسه شورای حکام صرف‌ نظر از هر نتیجه‌ای که داشته باشد، مشخص است. ما در مجلس شورای اسلامی قانونی تحت عنوان اقدام راهبردی برای رفع تحریم‌ها و صیانت از حقوق ملت ایران تصویب کردیم.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر