jamejamonline
حوادث عمومی کد خبر: ۱۱۷۹۳۹۴   ۱۹ آذر ۱۳۹۷  |  ۱۰:۲۵

معاون مبارزه با سرقت وسایل نقلیه پلیس آگاهی تهران بزرگ از دستگیری باند ۵ نفره‌ سارقان لوازم و محتویات داخل خودرو به همراه ۴ خریدار اموال مسروقه خبر داد که در همان تحقیقات اولیه به بیش از هزار فقره سرقت لوازم و محتویات داخل خودرو اعتراف کردند.

جزییات کشف هزار فقره سرقت لوازم داخل خودرو در تهران

به گزارش جام جم آنلاین از میزان، سرهنگ کارآگاه شمس الدین میرزکی اظهار داشت: در اجرای طرح دستگیری سارقان لوازم و محتویات داخل خودرو اعضای این باند پنج نفره که اقدام به سرقت لوازم خودرو از قبیل: زاپاس، جک، ضبط، باند و ... از خودرو‌ها می‌کردند، دستگیر شدند.

وی با اشاره به سرکردگی این باند توسط جوانی ۲۷ ساله به نام امیر با داشتن سوابق متعدد کیفری، گفت:: سارقان در تحقیقات صورت گرفته به بیش از هزار فقره سرقت از ابتدای سال ۹۷ در نقاط مختلف شهر تهران اعتراف کردند که تاکنون بیش از ۵۰۰ نفر از مالباختگان شناسایی شدند.

معاون مبارزه با سرقت وسایل نقلیه پلیس آگاهی تهران بزرگ با اشاره به اعتراف اعضای این باند به سرقت ۱۳ دستگاه خودرو بیان داشت: اعضای این گروه از سارقین با شکستن شیشه‌ی خودرو‌ها و یا کلاف کردن درب خودرو‌ها، نیمه شب و در نقاط خلوت اقدام به سرقت خودرو‌ها کرده و پس از سرقت وسایل و محتویات داخلی خودرو‌ها، خودرو‌های مسروقه را در نقاط خلوت رها می‌کردند.

سرهنگ شمس الدین میرزکی عنوان داشت: هر پنج عضو این گروه از سارقین حرفه‌ای خودرو و داخل خودرو، پس از شناسایی مخفیگاهشان در محدوده میدان شوش طی یک عملیات دستگیر و در بازرسی از محل نگهداری اموال مسروقه، مقادیر قابل توجهی لاستیک خودرو بویژه لاستیک متعلق به خودرو‌های پژو و پراید به همراه دیگر لوازم خودرو نظیر رینگ خودرو، جک خودرو و ... کشف و توقیف شد؛ با دستگیری اعضای این گروه از سارقین، کارآگاهان اداره بیستم پلیس آگاهی با شناسایی چهار خریدار اموال مسروقه اقدام به دستگیری این افراد کرده و تحقیقات از آن‌ها جهت کشف اموال مسروقه در دستور کار قرار گرفته است.

معاون مبارزه با سرقت وساط نقلیه پلیس آگاهی تهران بزرگ با اشاره به صدور قرار میلیاردی برای متهمان پرونده از سوی شعبه هفتم بازپرسی دادسرای ناحیه ۳۴ تهران، عنوان داشت: مالباختگانی که در نیمه اول سال جاری مورد سرقت لوازم داخلی خودرو قرار گرفتند می‌توانند با در دست داشتن اصل پرونده خود جهت پیگیری شکایت خود به نشانی به اداره بیستم پلیس آگاهی تهران بزرگ واقع در خیابان وحدت اسلامی مراجعه کنند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
هشدارهای مهم برای خانه تکانی

هشدارهای مهم برای خانه تکانی

به روزهای پایانی سال نزدیک می‌شویم و در این روزها تقریبا تمام زنان ایرانی بر اساس یک سنت بسیار پسندیده که به آن خانه تکانی گفته می‌شود، مشغول نظافت و پاکسازی منازل خواهند شد.

بی‌اطلاعی، پاشنه‌ آشیل مدیریت بحران

بی‌اطلاعی، پاشنه‌ آشیل مدیریت بحران

زلزله‌ ها هر ساله رخ می‌دهند و متاسفانه غیر از آثار منفی‌شان دستاوردی ندارند. از زلزله بم ۱۳۸۲ تا زلزله سی‌ سخت ۱۳۹۹ بسیار درس‌ها و آموخته‌هایی بودند که شوربختانه مورد توجه مدیران قرار نگرفته است.

قربانیان بی‌گناه غفلت و رذالت

قربانیان بی‌گناه غفلت و رذالت

یکی از تاثر برانگیزترین موضوعاتی که پلیس آگاهی در اجرای ماموریت‌های محوله خود با آن روبه روست رسیدگی به جرائمی است که قربانیان آن، کودکان هستند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر