jamejamonline
استان ها زنجان کد خبر: ۱۱۷۹۳۰۷ ۱۸ آذر ۱۳۹۷  |  ۱۲:۳۹

رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر استان از شناسایی و دستگیری باند خانوادگی تهیه و توزیع مواد مخدر با ۸ کیلوگرم تریاک خبر داد.

انهدام باند خانوادگی تهیه و توزیع مواد مخدر در زنجان

به گزارش جام جم آنلاین به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان ، سرهنگ سعید بابایی رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر زنجان گفت:سوداگران مرگ برای رسیدن به مقاصد شوم خود حتی به خانواده خود نیز رحم نکرده و آنان را در این بلای خانمان سوز گرفتار می‌کنند.

وی با اشاره به شناسایی و متلاشی شدن یک باند خانوادگی قاچاق مواد مخدر افزود: با کار فنی پلیس مشخص شد یکی از قاچاقچیان سابقه دار و تحت تعقیب مواد مخدر اهل و ساکن یکی از استان‌های غرب کشور قصد انتقال یک محموله مواد مخدر به سمت زنجان را دارد که موضوع در دستور کار پلیس قرار گرفت.

رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر زنجان افزود:با بررسی موضوع دستور بازداشت وی از طریق مراجع قضائی صادر و پلیس اقدامات خود را برای دستگیری این متهم آغاز کرد.

وی خاطر نشان کرد:در ادامه تحقیقات مشخص شد این متهم به همراه خانواده خود قصد دارد مواد مخدر را به وسیله یک دستگاه خودروی پراید منتقل کند.

بابایی با اشاره به اینکه ماموران این خودرو را در اتوبان زنجان – قزوین شناسایی متوقف و مورد بازرسی قرار دادند. افزود: در بازرسی از سواری پراید مقدار ۸ کیلو مواد مخدر از نوع تریاک کشف شد.

رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر زنجان گفت::در این خصوص پرونده مقدماتی تشکیل و متهمان برای سیر مراحل قانونی به مراجع قضائی معرفی شدند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل: