jamejamnashriyat
کد خبر: ۱۱۷۶۰۸۰   ۲۲ آبان ۱۳۹۷  |  ۰۰:۰۱

رسانه‌های عربی از زخمی شدن پنج صهیونیست و به صدادرآمدن آژیر خطر در شهرک‌های صهیونیست‌نشین همجوار نوار غزه خبر دادند.

به گزارش تسنیم، خبرنگار الجزیره در نوار غزه از زخمی شدن دستکم پنج صهیونیست در حملات موشکی تلافیجویانه گروههای مقاومت فلسطین به مواضع اشغالگران قدس در مناطق همجوار غزه خبر داد.

آژیرهای خطر در شهرکهای صهیونیستنشین همجوار نوار غزه و همچنین در منطقه بحر المیت و شرق النقب به صدا درآمده است. اتاق مشترک گروههای مقاومت فلسطین از موشکباران مواضع و شهرکهای صهیونیستنشین برای گرفتن انتقام خون هفت شهید فلسطینی تجاوزات اخیر ارتش رژیم صهیونیستی به نوار غزه خبر داد. براساس این گزارش، مقاومت فلسطین، دهها موشک به شهرکهای صهیونیستنشین و مواضع نظامی رژیم صهیونیستی شلیک کرد.

خبرنگار الجزیره نیز از حملات توپخانهای و موشکی ارتش رژیم صهیونیستی به مناطق مختلف نوار غزه خبر داد. رسانههای رژیم صهیونیستی گزارش دادند گروههای فلسطینی در مدت 40 دقیقه، صد موشک به مواضع اسرائیلی شلیک کردند.

ارتش رژیم صهیونیستی از شهرکنشینان خواسته است به پناهگاهها بروند. الجزیره در خبر فوری دیگری از نشت فوری بنیامین نتانیاهو نخستوزیر و آویگدور لیبرمن وزیر جنگ رژیم صهیونیستی در پی تحولات جدید غزه خبر داد.

خبرنگار این شبکه افزود تعداد مجروحان صهیونیست به 13نفر افزایش یافته است. سخنگوی ارتش رژیم صهیونیستی تهدید کرده است که طی ساعات آینده، این رژیم حملات خود به نوار غزه را تشدید خواهد کرد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
عید مظلوم غدیر در حجاز

عید مظلوم غدیر در حجاز

10سال پیش توفیق داشتم بروم حج تمتع. روزهایی تکرارنشدنی در زندگی‌ام. بین همان روزها هم روزهایی بود که در عمق جان‌ودلم ثبت شد. این روزها و ماجراها به این دلیل خاطره شد که با مظلومیت وجود نازنین مولای ما امیرالمؤمنین بی‌نسبت نبود.

ظهور قدرت‌های نوین تشدید افول آمریکا

ظهور قدرت‌های نوین تشدید افول آمریکا

ایالات‌ متحده‌آمریکا در تلاش برای حفظ هژمونی در حال افول خود، در پرونده‌های خاصی، متوسل به تحریم‌های یکجانبه برای اعمال فشار بر قدرت در حال ظهور چین شد. یکی از پاشنه‌های آشیل اژدهای خفته از نظر واشنگتن، هنگ‌کنگ است.

راه‌اندازی شبکه روس زبان و چشم‌انداز پیش ‌رو

راه‌اندازی شبکه روس زبان و چشم‌انداز پیش ‌رو

سازمان صداوسیمای جمهوری ایران در ادامه تلاش برای تقویت روابط فرهنگی-رسانه‌ای با کشورهای دوست، از جمله روسیه، اینک در مسیر اقدامی بنیادین و اساسی قرار گرفته است که می‌تواند روابط ایران و روسیه را در همه عرصه‌ها با تحولی چشمگیر و رو به جلو هدایت کند.

گفتگو

بیشتر
كودكان دلتایی؛ مبتلا و ناقل

بررسی‌ها نشان می‌دهد سویه دلتای ویروس كرونا نسبت به انواع قبلی مسری‌تر بوده و كودكان بیشتری را به‌صورت علامت‌دار مبتلا می‌كند

كودكان دلتایی؛ مبتلا و ناقل

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
وضعیت قرمز گیشه

سینما سال جدید را هم با بحران شروع کرده و ظاهرا مردم هنوز رغبتی به فیلم دیدن ندارند

وضعیت قرمز گیشه

پیشخوان

بیشتر