jamejamnashriyat
نشریات روزنامه جام جم کد خبر: ۱۱۷۴۴۸۸ ۱۳ آبان ۱۳۹۷  |  ۰۰:۰۱

رئیس اتحادیه دستگاه‌های مخابراتی در پاسخ به این‌که چرا با کاهش نرخ دلار به 14 هزار تومان موبایل فقط 10 درصد ارزان شد، اما با رشد نرخ دلار، موبایل گران می‌شود، گفت: گوشی‌های در گمرک مانده وارد بازار نشده است که عرضه و تقاضا متناسب شود.

مهدی محبی، رئیس اتحادیه دستگاههای مخابراتی و لوازم جانبی در گفتوگو با فارس در پاسخ به این پرسش که چرا با وجود کاهش نرخ دلار از 17 به 14 هزار تومان گوشی تلفنهمراه ارزان نشد، اما با افزایش قیمت دلار، قیمت موبایل افزایش مییابد و این در حالی بود که پیشبینی میشد کاهش نرخ دلار، گوشی را حدود 30 درصد ارزان کند، اما در عمل فعالان بازار میگویند شاید حدود 10 درصد قیمت گوشی کمتر شود، اظهار کرد: زمانی که عرضه و تقاضا با هم همخوانی نداشته باشد گوشی ارزان نمیشود. قرار بود گوشیهای توقیفی و در گمرک مانده به بازار بیایند که هنوز دستور آزادسازی از طرف قوه قضاییه صادر نشده است.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
رازهای خونین در شمال‌ شرق افغانستان

رازهای خونین در شمال‌ شرق افغانستان

هفته گذشته طالبان یورش برق‌آسایی به شهرستان «مایمی» در شمال‌ شرق افغانستان داشت.این منطقه روی خط مرزی این کشور با تاجیکستان و در استان بدخشان قرار دارد.

اسبی در غبار آمد

اسبی در غبار آمد

در نخستین ساعاتی که خبر شهادت شهید محسن فخری‌ زاده را شنیدم، نوشتن یک مثنوی را آغاز کردم: «سواری بر زمین افتاد و اسبی در غبار آمد/ غروب از جاده دردا باز اسبی بی‌سوار آمد». تا پاسی از شب بیدار بودم و شعر را بازنویسی می‌کردم.

چرایی پیک زمستانی کرونا

چرایی پیک زمستانی کرونا

وزیر بهداشت اعلام کرد پس از پیک پاییزه کرونا، یک پیک زمستانی نیز خواهیم داشت که به‌خصوص در استان‌های جنوبی کشور، باعث افزایش شیوع بیماری می‌شود.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر