jamejamnashriyat
نشریات روزنامه جام جم کد خبر: ۱۱۷۴۳۷۷ ۱۲ آبان ۱۳۹۷  |  ۰۰:۰۱

زن جوان به قصد انتقامگیری و انداختن شوهرش به زندان، با اجرای سناریوی ساختگی وانمود کرد او و افراد مهاجم به خانه‌اش دستبرد زده‌اند و 700 میلیون تومان ارز و طلا دزدیده‌اند. به گزارش جام‌جم، سوم آبان امسال زنی با پلیس 110 تماس گرفت و اعلام کرد خانه‌اش مورد سرقت قرار گرفته و طلا و ارزی که 700 میلیون تومان بوده و در خانه نگهداری می‌کرده سرقت شده است. ماموران کلانتری نبرد که این سرقت در حوزه آنها گزارش شده بود برای ادامه تحقیقات به خانه مالباخته رفتند. شاکی زن به افسر تحقیق گفت: زمانی که از خرید به خانه بازگشتم، مشاهده کردم سه مرد غریبه در خانه‌ام هستند. با دیدن آنها وحشت کردم و با این سه نفر درگیر شدم که کتکم زدند و در حالی که ارز و طلاهایم را دزدیده بودند، از خانه‌ام فرار کردند و نتوانستم مانع شوم.

با توجه به اظهارات این زن، پروندهای تشکیل شد و ادامه تحقیقات در دستور کار ماموران پایگاه ششم پلیس آگاهی تهران بزرگ قرار گرفت. ماموران دوباره از شاکی تحقیق کردند که گفتههای پیشین خود را تکرار کرد و گفت یکی از سارقان شوهرم بود. ماموران به خانه او رفتند و فیلم دوربینهای مداربسته ساختمان محل زندگی او را بازبینی کردند که معلوم شد در سه روز گذشته و حتی زمانی که سرقت رخ داده، فرد غریبهای به آنجا رفتوآمد نداشته است و احتمال اینکه شاکی دروغ میگوید وجود دارد. زن جوان این بار اعتراف کرد و به افسر تحقیق گفت: اختلاف شخصی و خانوادگی با شوهرم پیدا کرده بودم. او همیشه آزار و اذیتم میکرد. برای انتقامگیری دست به این کار زدم و با شکایت دروغین وانمود کردم شوهرم و مردان غریبه به سرقت 700 میبلیون تومانی ارز و طلا از خانهام دست زدهاند. سناریوی ساختگیام لو رفت و گرفتار شدم. با هماهنگی قضایی خانه شاکی مورد بازرسی دوباره قرار گرفت و این بار در آنجا یک قبضه سلاح کمری
9 میلیمتری، چند عدد فشنگ آن و کمی مواد مخدر مشکوک به تریاک و سوخته تریاک کشف شد.

این در حالی بود که شوهر زن بازداشت شده به نام محمد نیز اعلام کرد سلاح را از داخل یک باغ در شهرستان دماوند یافته و در خانه از آن نگهداری میکرده و موادمخدر مال اوست. سرهنگ کارآگاه بهزاد اختیاری، رئیس پایگاه ششم پلیس آگاهی تهران بزرگ در این باره گفت: برای زن جوان پروندهای جداگانه تشکیل شده و تحقیقات از او ادامه دارد. برای شوهرش هم به اتهام نگهداری موادمخدر و سلاح غیرقانونی پروندهای جداگانه تشکیل شد و تحقیقات
از آن دو ادامه دارد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر

مهارت تحکیم بنیان خانواده پس از فرزندآوری

ازدواج پیش از داشتن فرزند، قراردادی است برای آماده ساختن آسایش جسمانی و روانی متقابل، ولی پس از بچه دار شدن معنی حقیقی خود را به دست می آورد. خانواده همیشه در بین تمامی جوامع بشری به عنوان اساسی‌ترین نهاد اجتماعی، منشاء فرهنگ‌ها، تمدن ها و تاریخ بشر بوده است. توجه به خانواده و حمایت و هدایت آن به جایگاه واقعی و متعالی‌ خود، همواره سبب اصلاح خانواده انسانی و غفلت از آن موجب دور شدن بشر از حیات حقیقی و سقوط به ورطه هلاکت و ضلالت بوده است. 

سختی‌های موج سوم کرونا

سختی‌های موج سوم کرونا

چند روزی است اوضاع بیمارستان مسیح‌دانشوری به‌عنوان یکی از مهم‌ترین بیمارستان‌های مرجع کرونا در ایران نگران‌کننده شده و روزانه حدود 200بیمار به اورژانس کرونای این بیمارستان مراجعه می‌کنند.

راهکار های کسب مهارت همسرداری قبل از ازدواج

راهکار های کسب مهارت همسرداری قبل از ازدواج

نظام خانواده یک نهاد اساسی و محوری در جامعه است و به عنوان هسته اولیه برای سایر نهادهای اجتماعی به شمار می رود. همانطور که نظام های بزرگ اجتماعی، قوانین و حقوق خاص خودشان را در ارتباط با اداره و استحکام و رشد و بالندگی دارند لذا جهت تحکیم بنیان خانواده باید خانواده ها را آموزش داد. بدین ترتیب با توجه به تاثیر مستقیم آموزش بر وضعیت زوجین، شناسایی و تعیین عللی که به بهبود روابط زناشویی منجر می شود، در پیشگیری از مشکلات آنان نقش موثری خواهد داشت.

اشتباه‌های کرونایی ما

اشتباه‌های کرونایی ما

یک: اِرْحَمْ تُرْحَمْ؛ «رحم کن تا به تو رحم شود.» این پروتکل ناب امیرالمؤمنین است که در روزهای کرونایی به شدت به کار می‌آید.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر