jamejamnashriyat
کد خبر: ۱۱۷۴۳۲۰   ۱۲ آبان ۱۳۹۷  |  ۰۰:۰۱

وزیر خارجه کشورمان در پیامی توئیتری درباره تلاش‌های رژیم صهیونیستی و سازمان جاسوسی آن برای از بین بردن برجام هشدار داد.

محمدجواد ظریف عنوان مطلب خود را «سلسله همزمانیهای باورنکردنی یا تاریخچه برنامه موساد برای از بین بردن برجام؟» قرار داده و سپس تصویری از این اقدامها را منتشر کرده که به این شرح است: ۳۰ آوریل: ادعای نتانیاهو مبنی بر اینکه موساد پرونده بمب هستهای ایران را کشف کرده است./ ۸ می: خروج ترامپ از برجام./۳ ژوئن: رئیس جمهور روحانی سفر رسمی خود به سوئیس و اتریش را آغاز کرد./همان روز (۳ ژوئن): موساد کمک کرد توطئه ساختگی بمبگذاری ایران در فرانسه شکل بگیرد!/۲۶ سپتامبر: ترامپ نمایش فاجعهبار ضدایرانی در شورای امنیت سازمان ملل متحد را به اجرا گذاشت./۲۷ سپتامبر (یک روز پس از جلسه شورای امنیت به ریاست ترامپ): نتانیاهو ادعا کرد که موساد سایت هستهای ایران را کشف کرده است./۲۹ اکتبر: زمان اعلام رسمی سازوکار (SPV) اتحادیه اروپایی (برای ادامه همکاری اقتصادی با ایران بعد از بازگشت تحریمهای آمریکا)/همان روز (۲۹ اکتبر): موساد به توطئه ساختگی ترور یک ایرانی در دانمارک کمک میکند!/ایرنا

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
عید مظلوم غدیر در حجاز

عید مظلوم غدیر در حجاز

10سال پیش توفیق داشتم بروم حج تمتع. روزهایی تکرارنشدنی در زندگی‌ام. بین همان روزها هم روزهایی بود که در عمق جان‌ودلم ثبت شد. این روزها و ماجراها به این دلیل خاطره شد که با مظلومیت وجود نازنین مولای ما امیرالمؤمنین بی‌نسبت نبود.

ظهور قدرت‌های نوین تشدید افول آمریکا

ظهور قدرت‌های نوین تشدید افول آمریکا

ایالات‌ متحده‌آمریکا در تلاش برای حفظ هژمونی در حال افول خود، در پرونده‌های خاصی، متوسل به تحریم‌های یکجانبه برای اعمال فشار بر قدرت در حال ظهور چین شد. یکی از پاشنه‌های آشیل اژدهای خفته از نظر واشنگتن، هنگ‌کنگ است.

راه‌اندازی شبکه روس زبان و چشم‌انداز پیش ‌رو

راه‌اندازی شبکه روس زبان و چشم‌انداز پیش ‌رو

سازمان صداوسیمای جمهوری ایران در ادامه تلاش برای تقویت روابط فرهنگی-رسانه‌ای با کشورهای دوست، از جمله روسیه، اینک در مسیر اقدامی بنیادین و اساسی قرار گرفته است که می‌تواند روابط ایران و روسیه را در همه عرصه‌ها با تحولی چشمگیر و رو به جلو هدایت کند.

گفتگو

بیشتر
كودكان دلتایی؛ مبتلا و ناقل

بررسی‌ها نشان می‌دهد سویه دلتای ویروس كرونا نسبت به انواع قبلی مسری‌تر بوده و كودكان بیشتری را به‌صورت علامت‌دار مبتلا می‌كند

كودكان دلتایی؛ مبتلا و ناقل

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
وضعیت قرمز گیشه

سینما سال جدید را هم با بحران شروع کرده و ظاهرا مردم هنوز رغبتی به فیلم دیدن ندارند

وضعیت قرمز گیشه

پیشخوان

بیشتر