jamejamonline
ورزشی ورزش های توپی کد خبر: ۱۱۷۳۸۵۴   ۰۹ آبان ۱۳۹۷  |  ۱۹:۰۰

سامانه ویدئو چک ایرانی در هفته چهارم لیگ برتر والیبال بهره برداری شد.

بهره برداری رسمی از ویدئو چک ایرانی در لیگ والیبال

به گزارش جام جم آنلاین از خبرگزاری صداوسیما، رئیس فدراسیون والیبال در مراسم افتتاح این طرح گفت: این سیستم به طور کامل ایرانی است و توسط کارشناسان دانشگاه صنعتی شریف طراحی و ساخته شده است که قیمت آن نسبت به مشابه خارجی بسیار پایین تر است.

وی افزود: این خوش شانسی من است که سیستم ویدئو چک ایرانی در زمان من به بهره برداری می رسد پیش از این هم فعالیت هایی در این بخش صورت گرفته بود که از همه دست اندرکاران ­تشکر می کنم.

احمد ضیایی گفت: این سیستم در حال حاضر در تهران استفاده می شود و دیگر شهرهایی که میزبان
رقابت های لیگ برتر والیبال هستند می توانند با خریداری یا اجاره این سیستم از ویدئو چک ایرانی استفاده کنند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
عملکرد پارالمپیکی‌ ها؛ عالی و درخشان

عملکرد پارالمپیکی‌ ها؛ عالی و درخشان

اگر شناختی از عملکرد کمیته ملی پارالمپیک طی دوره‌های قبل داشته باشیم به این جمع‌بندی می‌رسیم که تصمیم ستاد رقابت‌ های پارالمپیک توکیو برای دوره‌2020 این بود که اعزام ورزشکاران بر حسب قانون «کیفی‌ گرایی» باشد.

نقطه‌ای که آن نیزه گذاشت

نقطه‌ای که آن نیزه گذاشت

وقتی در مورد ورزش معلولان مطالعه می‌کنید یک بند میان اهداف آن وجود دارد که برداشت سطحی از یک ورزش همگانی است: بالابردن امید به زندگی در معلولان! بله، همه ما می‌دانیم معلولی که به صورت عمومی از رخوت آسایشگاه و عزلت خانه بیرون می‌آید و ورزش می‌کند به‌جز ترشح هورمون‌های امیدبخش و انگیزه‌های رو به جلویی که دارد، وقتی می‌بیند می‌تواند ضعف جسمی خود در برخی حرکات را با توانمندی در حرکات دیگر جبران کند، می‌فهمد زندگی به نقطه پایان نرسیده است، اما این تمام ماجرا نیست.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها