jamejamonline
جامعه عمومی کد خبر: ۱۱۷۱۸۷۶ ۳۰ مهر ۱۳۹۷  |  ۱۰:۰۲

معاون پارلمانی رئیس‌جمهور گفت: آقای روحانی همه دستگاه‌های مربوطه را مکلف به ارائه بهترین تسهیلات به زائران اربعین کرده است.

تأکید رئیس‌جمهور بر ارائه بهترین تسهیلات به زائران اربعین حسینی

به گزارش جام جم آنلاین، حسینعلی امیری در گفت‌وگو با مهر با انتقاد از تأخیرهای صورت گرفته در صدور ویزای اربعین، اظهار داشت: اربعین حسینی، یکی از مراسم‌هایی است که تبلور اعتقادی و دینی مسلمانان را به جهانیان نشان می‌دهد و به یکی از اجتماعات بزرگ مسلمانان جهان تبدیل شده است.

وی ادامه داد: در سالیان گذشته شاهد بوده‌ایم که علاوه بر مسلمانان، اقلیت‌های دینی هم در راهپیمایی باشکوه اربعین شرکت داشتند.

معاون پارلمانی رئیس‌جمهور با تأکید بر اینکه پاسداشت مراسم اربعین و کمک به شکوه آن وظیفه همه مسئولان کشور است، تصریح کرد: توصیه رئیس‌جمهور به دستگاه‌های مربوطه این است که بهترین تسهیلات و خدمات را در زمینه‌هایی چون حمل و نقل و اعطای سریع ویزا به زائران اربعین ارائه دهند.

امیری بیان کرد: رئیس‌جمهور همه دستگاه‌های ذیربط را مکلف به ارائه خدمات ویژه به زائران اربعین کرده است و قطعاً دولت گزارش‌های مربوط به اقدامات انجام شده در این باره را به دقت پیگیری می‌کند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
شادی‌های کوچک بزرگ

شادی‌های کوچک بزرگ

حیاط خانه ما 20قدم پهنا داشت و 30قدم درازا. با یک باغچه که بزرگ‌ترین درخت یاس دنیا را داشت و سبد بسکتبالی که خیلی بلندتر از استانداردهای فیبا بود و یک دوچرخه آبی و قرمز که به دیوار تکیه کرده بود.

اشتباه‌های کرونایی ما

اشتباه‌های کرونایی ما

یک: اِرْحَمْ تُرْحَمْ؛ «رحم کن تا به تو رحم شود.» این پروتکل ناب امیرالمؤمنین است که در روزهای کرونایی به شدت به کار می‌آید.

گفتگو

بیشتر
پیشنهاد سردبیر بیشتر