jamejamnashriyat
نشریات روزنامه جام جم کد خبر: ۱۱۷۱۸۵۱ ۳۰ مهر ۱۳۹۷  |  ۰۰:۰۱

سخنگوی ستاد مبارزه با مواد مخدر گفت: شکل و شمایل محموله‌های شبه‌مخدر کشف شده در سال‌های اخیر، کاملا شبیه محصول ایرانی است، اما با بررسی مواد تشکیل‌دهنده آن متوجه شدیم مواد اولیه آن منشأ ایرانی ندارد.

به گزارش ایسنا، پرویز افشار افزود: وزارت بهداشت اخیرا سامانه «تی تک» را برای کنترل شبه‌مخدرها تهیه کرده است که با استفاده از این سامانه میزان سوءاستفاده از مواد به حداقل می‌رسد. وی درباره داروهای تحت کنترل در سامانه تی تک، بیان کرد: در این سامانه داروهای تحت کنترل مثل بوپرنورفین، متادون، شربت تریاک و اکسی کدون از مبدأ تولید تا مقصد رصد می‌شود.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
سوء استفاده مکرون از مفهوم آزادی

سوء استفاده مکرون از مفهوم آزادی

اگر بخواهیم با منطق رئیس‌جمهور فرانسه به اتفاقات اخیر نگاه کنیم باید آن را به آزادی هتک حرمت مقدسات ادیان دیگر تعبیر کنیم البته باید در نظر داشته باشیم این هتک حرمت نمی‌تواند یکطرفه باشد، چرا که اگر مکرون توهین به اسلام را مصداق آزادی بیان معرفی کند باید اقدامات متقابل مسلمانان را نیز از مصادیق آزادی بیان بداند.

نشانه‌های قوه قضاییه فعال

نشانه‌های قوه قضاییه فعال

نکاتی در مورد دستورالعمل نحوه مقابله با ترک وظایف قانونی مدیران و کارمندان وجود دارد که باید به آن پرداخت‌.

انتظاری آگاهانه برای عهدی عاشقانه

انتظاری آگاهانه برای عهدی عاشقانه

در عرف روزنامه‌نگاری، برخی مطالب وابسته به زمان است و اگر انتشارشان کمی با تاخیر انجام شود، مطلب با اهمیتی محسوب نمی‌شود و از صفحه در می‌آید، اما گاهی باید برخی نکات را با کمی تاخیر بیان کرد، درست مانند همین مطلب.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر