jamejamonline
اقتصادی عمومی کد خبر: ۱۱۷۱۷۶۶ ۲۹ مهر ۱۳۹۷  |  ۱۸:۴۰

مدیرعامل شرکت مخابرات ایران گفت: این شرکت هزینه تماس از طریق تلفن ثابت در کشورمان با کشور عراق را در ایام اربعین حسینی کاهش داد.

کاهش هزینه تماس از تلفن ثابت ایران با عراق در ایام اربعین

به گزارش جام جم آنلاین از فارس، سیدمحید صدری خاطرنشان کرد: در ایام اربعین حسینی، هزینه هر دقیقه تماس از تلفن ثابت در ایران با تلفن ثابت در کشور عراق با ده درصد تخفیف، از ۷۰۰ تومان به ۶۳۰ تومان کاهش می‌یابد.

وی همچنین افزود: تماس از طریق تلفن ثابت در کشورمان با تلفن همراه در کشور عراق که دقیقه‌ای ۹۰۰ تومان بود، در ایام اربعین حسینی با ده درصد تخفیف، دقیقه‌ای ۸۱۰ تومان محاسبه می شود.

صدری همچنین اعلام کرد: تخفیف هزینه تماس از تلفن ثابت با تلفن ثابت و تلفن همراه در کشور عراق از تاریخ اول آبان تا ۱۸ آبان ماه سال جاری اعمال خواهد شد.

مدیرعامل شرکت مخابرات ایران بابیان اینکه این شرکت با استفاده از تمام توان فنی و عملیاتی در حوزه شبکه، سیستم‌های انتقال، تلفن ثابت و دیتا آماده پوشش حداکثری مراسم اربعین حسینی است، افزود: کارکنان شرکت مخابرات ایران در تمام موارد مرتبط با بخش تلفن ثابت، حوزه ارتباطات سیار، شبکه انتقال و دیتا و تجهیز زائرسراها به‌منظور استفاده همکاران، با حداکثر هم‌افزایی و روحیه جهادی در حال تامین نیازهای ارتباطی هم‌وطنان در مراسم باشکوه پیاده روی اربعین حسینی هستند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
عدالت در شهر، گم شده است

عدالت در شهر، گم شده است

شورای شهر تهران دیروز یک فوریت طرحی را تصویب کرد که بر اساس آن در آینده‌ای نزدیک نرخ بلیت مترو و اتوبوس مجددا افزایش می‌یابد.

گفتگو

بیشتر
پیشنهاد سردبیر بیشتر