jamejamnashriyat
کد خبر: ۱۱۷۱۶۷۷   ۲۹ مهر ۱۳۹۷  |  ۰۰:۰۱

بهروز نعمتی، سخنگوی هیات رئیسه مجلس از برگزاری نشست غیرعلنی خانه ملت با حضور مسؤولان مربوط برای بررسی آخرین مذاکرات درباره CFT خبر داد. نعمتی درباره جزئیات این جلسه که امروز برگزار می‌شود، اظهار کرد: در این جلسه که با حضور آقایان ظریف و عراقچی برگزار می‌شود گزارشی درباره آخرین مسائل مربوط به الحاق ایران به کنوانسیون مبارزه با تامین مالی تروریسم CFT ارائه می‌شود.

لایحه CFT دیروز هم در هیأت عالی نظارت مجمع تشخیص مصلحت نظام با حضور معاون حقوقی رئیسجمهور و رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس بررسی شد.

در این نشست گزارش کمیسیون «نظارت» و «کمیسیون سیاسی، دفاعی» مجمع تشخیص مصلحت نظام درباره تطبیق لایحه مذکور با سیاستهای کلی نظام، مطرح و ادامه بررسی به جلسه آینده هیأت عالی موکول شد. / مهر

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
برجام دیگر اولویت اول نیست

برجام دیگر اولویت اول نیست

آنچه در جریان سفر وزیر خارجه کشورمان به نیویورک اتفاق افتاد حکایت از اصل نوینی در سیاست خارجی ایران دارد و اگر این نگاه ادامه پیدا کند و نهادهای داخلی مرتبط با حوزه خارجی بتوانند از ظرفیت به‌وجود آمده در دولت سیزدهم به درستی استفاده کنند، می‌توانیم شاهد پیشرفت جدی در توسعه مناسبات ایران با کشورهای مختلف به‌ویژه همسایگان باشیم.

 شاید یک روز نوبت ما هم رسید

 شاید یک روز نوبت ما هم رسید

من تا به حال پیاده‌ روی اربعین نرفته‌ام، کربلا هم همین‌طور، هر بار به دلیلی نشده است. بگذارید به این حساب که می‌گویند فلانی قسمتش نبوده است.

اربعین مردم

اربعین مردم

از ابتدای سال ۹۰ راهپیمایی اربعین بعد از گذشت سال‌ها از این سنت حسینی، توجه جهانیان را به خود جلب کرد؛ پدیده‌ای که با پیوستن شیعیان کشورهای همسایه و کشورهای غربی و اروپایی به رویدادی بین‌المللی تبدیل شد، پدیده‌ای که پایه و اساس آن مردم بودند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر

نیازمندی ها