jamejamnashriyat
نشریات روزنامه جام جم کد خبر: ۱۱۷۰۱۶۵ ۲۱ مهر ۱۳۹۷  |  ۰۰:۰۱

خانم منشی که به انگیزه انتقام‌گیری شخصی، پزشک متخصص رامهرمزی را به قتل رسانده بود، در کمتر از 24 ساعت بازداشت شد. به گزارش جام‌جم، روزهجدهم مهر امسال، وقوع کشف جسد مرد ی در کیلومتر 25 جاده رامهرمز به اهواز به پلیس گزارش شد و تحقیقات برای رازگشایی از هویت مقتول آغاز شد . در جریان این تحقیقات بود که ماموران اطلاعاتی به دست آوردند که نشان می‌داد مقتول یک پزشک متخصص داخلی و ساکن اهواز بوده که در مسیر اهواز به رامهرمز به قتل رسیده و جسد او در کنار خیابان رها شده است. سردار حیدر عباس‌زاده فرمانده انتظامی خوزستان به جام‌جم گفت: در مرحله بعدی تحقیقات منشی مقتول به عنوان مظنون شناسایی و در کمتر از 24ساعت بازداشت شد و اعتراف کرد به خاطر اختلاف شخصی با این دکتر، زمانی که با وی در خودرو بوده و در مسیر اهواز به رامهرمز با وی درگیر شده و با ضربات متعدد پیچ‌گوشتی مرد دکتر را به قتل رسانده است.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
راهکار های کسب مهارت همسرداری قبل از ازدواج

راهکار های کسب مهارت همسرداری قبل از ازدواج

نظام خانواده یک نهاد اساسی و محوری در جامعه است و به عنوان هسته اولیه برای سایر نهادهای اجتماعی به شمار می رود. همانطور که نظام های بزرگ اجتماعی، قوانین و حقوق خاص خودشان را در ارتباط با اداره و استحکام و رشد و بالندگی دارند لذا جهت تحکیم بنیان خانواده باید خانواده ها را آموزش داد. بدین ترتیب با توجه به تاثیر مستقیم آموزش بر وضعیت زوجین، شناسایی و تعیین عللی که به بهبود روابط زناشویی منجر می شود، در پیشگیری از مشکلات آنان نقش موثری خواهد داشت.

اشتباه‌های کرونایی ما

اشتباه‌های کرونایی ما

یک: اِرْحَمْ تُرْحَمْ؛ «رحم کن تا به تو رحم شود.» این پروتکل ناب امیرالمؤمنین است که در روزهای کرونایی به شدت به کار می‌آید.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر