jamejamonline
فرهنگی صدا و سیما کد خبر: ۱۱۶۹۹۷۷ ۲۱ مهر ۱۳۹۷  |  ۱۶:۲۰

قاضی زاده هاشمی گفت: اقدام به حذف برخی رشته های دانشگاه صدا و سیما از جانب وزارت علوم، متأثر از یک سری فضاسازی های سیاسی بیرون از آن وزارتخانه بود و هست.

حذف رشته های دانشگاه صدا و سیما متأثر از فضاسازی و نگاه سیاسی بود

به گزارش جام جم آنلاین، عضو هیأت نظارت بر سازمان صدا و سیما در مصاحبه با دانشگاه صدا و سیما با بیان این مطلب افزود: شخصاً دو مرتبه با دکتر غلامی وزیر علوم درباره مشکلات دانشگاه صدا و سیما صحبت کردم. ایشان قول مساعدت و همکاری دادند ولی معاونت ها بعضا تحت تأثیر فضاسازی های سیاسی بیرون از وزارتخانه قرار دارند.

عضو کمیسیون فرهنگی مجلس تصریح کرد: این نوع برخورد و نگاه، نگاهی بسیار سطحی است. البته تنها به دانشگاه صدا و سیما محدود نشده و شامل برخی دانشگاه های دیگر هم شده است.

قاضی زاده هاشمی گفت: این قبیل کارها، کارهایی بیهوده است و جز ایجاد هزینه و اتلاف وقت، خروجی دیگری نخواهد داشت.

نماینده مردم فریمان و سرخس دانشگاه صدا و سیما را دانشگاهی موثر با قدمت و سابقه طولانی قلمداد نموده و ادامه داد: باتوجه به شرایط موجود و وظیفه خود در هیأت نظارت، تلاش خواهم کرد تا از طریق کمیسیون آموزش مجلس پیگیر رفع مشکلات ایجاد شده برای دانشگاه صدا و سیما باشم.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
این ۵۰ ثانیه تلخ

این ۵۰ ثانیه تلخ

با ذهن ده دوازده سالگی‌ات نگاه کنی، فکر می‌کنی زنگ تفریح یک مدرسه خورده و بچه‌ها دارند هوریز می‌کنند توی حیاط مدرسه که از بوفه ساندویچ مزخرف کالباس خشک بخرند و نوشابه فانتای تگری و این یک ربع وقت آزاد را خرج شکمشان کنند و بادگلوهای سوزنده را توی کلاس بزنند و بینی‌شان تا مغز سرشان تیر بکشد و بسوزد و کیف کنند.

حوزه هنری و تحول دیجیتال

حوزه هنری و تحول دیجیتال

با آن کاپشن خاکی رنگ و شال گردنی که همیشه روی صورتش می‌کشد، سوار بر موتور وارد حیاط می‌شود، چرخی دور حوضچه خوشرنگ حوزه می‌زند و کنار دیوار آینه‌کاری شده، موتورش را تکیه می‌دهد، عینک ته استکانی اش را با انگشت بالا می‌دهد و دستی به سبیل سیاهش می‌کشد و می‌رود گوشه پله‌ها کنار قیصر می‌نشیند و با سیگار و چاق سلامتی، صحبت‌شان گل می‌اندازد.

بابایی جنگ را درست نوشت نه درشت!

بابایی جنگ را درست نوشت نه درشت!

بابایی از آنجا که خود رزمنده بوده، در سال‌های جنگ به معنای حقیقی کلمه با شهدا زندگی کرده و بعد از جنگ نیز همان ضرورت و رسالت را حس کرده و همان مسیر را ادامه داده است.

گفتگو

بیشتر
مادر و دخترانه!

گفتگو با بازیگران سریال «مادرانه» که این روزها از آی‌فیلم بازپخش می‌شود

مادر و دخترانه!

پیشنهاد سردبیر بیشتر
افطاری‌ ها

ماه رمضان امسال چه سریال‌هایی روی آنتن شبکه‌های مختلف سیما خواهند رفت؟

افطاری‌ ها

پیشخوان بیشتر