jamejamonline
استان ها ایلام کد خبر: ۱۱۶۸۶۱۷ ۱۵ مهر ۱۳۹۷  |  ۰۹:۵۴

رئیس پلیس راه ایلام خبر داد:

آمادگی پلیس راه استان ایلام برای اربعین

رئیس پلیس راه ایلام از آمادگی پلیس راه استان ایلام برای اربعین خبر داد.

آمادگی پلیس راه استان ایلام برای اربعین

به گزارش جام جم آنلاین به نقل از مهر،سرهنگ رضا همتی زاده اظهار داشت: در بحث اربعین پلیس راه استان ایلام در کنار سایر سازمان ها قرار می گیرد که این مراسم ملی و جهانی هر چه بهتر و باشکوهتر انجام شود چراکه تمام دیدگاه ها به این مراسم دوخته شده است.

وی افزود: ما از قبل در بحث اربعین طرح ترافیکی را تنظیم کردیم و محورهای مواصلاتی را در جانمایی موکب ها، در بحث عملیات تخریبی، بهسازی، خط کشی محورها و شانه سازی آماده کرده ایم، در بحث چهار خطه کردن محورهای ارتباطی استان اقدامات بسیار خوبی صورت گرفته است.

رئیس پلیس راه استان ایلام بیان داشت: رانندگان عزیز نیز در بعضی مواقع گله مند این هستند که جاده در حال عملیات راهسازی است، بایستی این عزیزان صبر و حوصله داشته باشند به خصوص در محور ایلام- مهران تونل راه کربلا حین این که بسته شد بسیاری از رانندگان اذیت شدند و از محور فرعی جاده صالح آباد عبور کردند ما در بعضی از اوقات ۱۲ تیم گشتی را در این محور داشتیم.

همتی زاده اضافه کرد: از صبر و حوصله رانندگان و مردم تشکر می کنم که به خوبی به بحث جاده سازی و نقش راه ورود پیدا می کنند، بیشترین دغدغه در بحث پیشگیری از وقوع تصادف است که امیدواریم مردم نیز در این زمینه مشارکت داشته باشند که ما بتوانیم در بحث پیشگیری از وقوع حتی یک فقره تصادف نقش داشته باشیم.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل: