روزشمار 21 جولای 1989

قهرمانی در 93 ثانیه

طی مراسمی در شهر ابوظبی از روزشمار 100 روزه جام ملت های آسیا 2019 امارات با حضور دبیرکل کنفدراسیون فوتبال آسیا و مسئولین کمیته برگزاری رقابت ها رونمایی شد.
کد خبر: ۱۱۶۷۱۱۰
رونمایی از روز شمار جام ملت ها با حضور دبیرکل AFC +عکس

به گزارش جام جم آنلاین از سایت رسمی فدراسیون فوتبال، در این مراسم با حضور داتو ویندسور جان دبیرکل کنفدراسیون فوتبال آسیا از تابلوی روزشمار که نشان دهنده آمادگی امارات برای برگزاری این رقابت هاست رونمایی به عمل آمد.

دبیرکل AFC ضمن قدردانی از کمیته برگزاری مسابقات در این مراسم گفت:من اطمینان دارم که شاهد یک دوره استثنایی از برگزاری این مسابقات آن هم برای نخستین بار با حضور 24 تیم در امارات خواهیم بود.

شمارش معکوس امروز نشان می دهد که همه چیز برای برگزاری این مسابقات آماده شده و فاصله زیادی تا آغاز رقابت ها نداریم. اهمیت این دوره از مسابقات تنها به دلیل افزایش تعداد تیم ها نیست بلکه انتظار داریم این دوره پیش از همیشه بازتاب گسترده ای در جهان داشته باشد.

ویندسور جان همچنین گفت: این مسابقات نقطه عطفی در تاریخ فوتبال آسیا به شمار می رود. برای اولین بار 24 تیم فرصت حضور در جام ملت ها را پیدا می کنند که این فرصت موجب پیشرفت و توسعه فوتبال در آسیاست. ما امیدواریم با این رویکرد شاهد رسیدن فوتبال آسیا به نقطه مطلوب و مشارکت هرچه بیشتر کشورها و ملت های مختلف باشیم.

وی همچنین اضافه کرد: به عنوان دبیرکل کنفدراسیون باید بگویم از عملکرد میزبان کاملا رضایت داریم و می بینیم که همه چیز آماده است. امارات با برگزاری چنین رویدادی بیگانه نیست و قطعا در این مسیر موفق خواهد شد. از سویی افزایش قابل توجه جایزه مالی مسابقات هم اتفاق مهمی است پس از آنکه اعلام شد مجموع 15 میلیون دلار جایزه مسابقات در این دوره است و این اتفاق هم نشان می دهد که ما شاهد برگزاری مهمترین دوره جام ملت ها خواهیم بود.

ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰

نیازمندی ها