jamejamonline
ورزشی فوتبال کد خبر: ۱۱۶۵۷۷۶   ۰۱ مهر ۱۳۹۷  |  ۱۵:۴۰

فدراسیون فوتبال اعلام کرد که ثبت نام و خرید بلیت مسابقات فوتبال جام ملت های آسیا در سال 2019 در سایت فدراسیون ایران فراهم شد.

خرید بلیت مسابقات جام ملت های آسیا فراهم شد

به گزارش جام جم آنلاین از ایرنا، با توجه به اینکه امکان خرید بلیت مسابقات روی سایت رسمی کنفدراسیون فوتبال آسیا تنها با کارت های اعتباری بین المللی فراهم شده، علاقمندان ایرانی برای تماشای این مسابقات و خرید بلیت بازی ها می توانند به سایت رسمی فدراسیون فوتبال ایران به آدرس ticket.ffiri.ir مراجعه کنند.

این سامانه از اول تا سوم مهر برای خرید بلیت بازی های تیم ملی ایران در مراحل مختلف مسابقات جام ملت های آسیا در اختیار علاقمندان است.

همچنین لینک فروش بلیت الکترونیکی در صفحه اصلی سایت رسمی فدراسیون فوتبال ایران به آدرس www.ffiri.ir نیز قابل دسترسی است.

جام ملت های آسیا 2019 از 15 دی تا 11 بهمن به میزبانی امارات برگزار می شود که تیم ایران در مرحله گروهی با عراق، ویتنام و یمن مسابقه می دهد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
یک انتخاب فوتبالی و چند نکته

یک انتخاب فوتبالی و چند نکته

روز گذشته شهاب الدین عزیزی خادم به عنوان رییس جدید فدراسیون فوتبال انتخاب شد. حسن روشن پیشکسوت فوتبال در اینباره یادداشتی در اختیار روزنامه جام جم گذاشت.

دشواری های ساخت فیلم ورزشی

دشواری های ساخت فیلم ورزشی

 سینما می‎تواند یک پل ارتباطی بین فرهنگ و ورزش باشد. وقتی که فیلم‎های ورزشی ساخته نمی‎شود از جهات گوناگونی به ورزش هم کمتر پرداخته می‎شود.

درسی که پرسپولیس به ما داد

درسی که پرسپولیس به ما داد

تا به‌حال توی چشم‌های شیر زل زده‌اید؟! اگر این مطلب را می‌خوانید نشان می‌دهد که هیچ‌گاه در چشمان هیچ شیر زنده و آزادی زل نزده‌اید، چرا که چشم‌های شیر درنده پیش از دندان‌های او طعمه را از پای در می‌آورد.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر