استقبال از مهر با توزیع نوشت افزار و پوشاک ایرانی

رییس اتحادیه کشوری فروشگاه‌های زنجیره‌ای از توزیع نوشت افزار و پوشاک ایرانی ویژه ایام محرم و بازگشایی مدارس در فروشگاه‌های زنجیره‌ای عضو این اتحادیه خبر داد.
کد خبر: ۱۱۶۲۴۵۰
استقبال از مهر با توزیع نوشت افزار و پوشاک ایرانی

به گزارش جام جم آنلاین از خبرگزاری صداوسیما، امیرخسروفخریان ­با اشاره به همزمانی ماه محرم­ و آغاز سال تحصیلی جدید گفت: این همزمانی پیام جوانمردی و آزادگی را برای نسل نوجوان و جوان ایران اسلامی به ارمغان می‌آورد.

وی درخصوص اقدامات فروشگاه‌های زنجیره‌ای در ایام محرم حسینی (ع) اظهار داشت: فروشگاه‌های زنجیره‌ای عضو اتحادیه ­با عرضه پوشاک، اقلام و کالاهای مصرفی محرم، آماده خدمت رسانی هستند.

فخریان در ادامه بهترین زمان برای فرهنگ سازی و استفاده از کالای داخلی را بازگشایی مدارس و عرضه تولیدات داخلی مورد نیاز دانش آموزان با برندهای ایرانی عنوان کرد و افزود: ­در این راستا گام های مثبتی در جهت حمایت از تولید ملی و تسهیل در خدمت رسانی هرچه بهتر به شهروندان، خانواده ها و دانش آموزان برداشته شده است.

وی در پایان با تاکید بر توزیع لوازم التحریر ایرانی در فروشگاهای زنجیره‌ای عضو اتحادیه، افزود: بیشترین محصولات عرضه شده تولیدکنندگان و اعضای این اتحادیه ایرانی و با هدف حمایت از کالاها و تولیدات داخلی با کیفیت و برندسازی با نازلترین قیمت است.

گفتنی است؛ فروشگاه‌های زنجیره‌ای عضو اتحادیه با در نظر گرفتن جشن های محلی، مسابقات و جوایز درصدد فراهم آوردن خاطره‌ی خوش برای دانش آموزان ایرانی در ایام بازگشایی مدارس هستند.

newsQrCode
ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰

نیازمندی ها