Logo jame jam online for Site - SVG - Positive
بین الملل عمومی کد خبر: ۱۱۶۲۰۸۶ ۱۰ شهريور ۱۳۹۷  |  ۱۷:۲۰

در ادامه دخالت های آشکار انور قرقاش مقام اماراتی در امور داخلی ایران، وی مدعی شده است که ایران دچار بحرانی داخلی است.

دخالت مجدد وزیر اماراتی در امور داخلی ایران!

به گزارش جام جم آنلاین از مهر، «انور قرقاش» وزیر مشاور در امور خارجه امارات با دخالت در امور داخلی ایران مدعی شده است که ایران باید بداند که با وقت کشی نمی تواند بحران فعلی خود را حل کند.

اظهارات این وزیر اماراتی در واکنش به تأکید بهرام قاسمی سخنگوی وزارت خارجه ایران مبنی بر اینکه «ایران درباره برنامه موشکی دفاعی خود مذاکره نخواهد کرد»، مطرح شده است و ادامه داده که ایران پاسخ متناقضی می دهد از سویی اعلام کرده آمادگی مذاکره را دارد اما از سوی دیگر تأکید می کند که این مذاکرات باید برنامه موشکی ایران را مستثنی شود.

قرقاش همچنین در واکنش به سخنان سخنگوی وزارت خارجه ایران که گفته بود برنامه موشکی ایران دفاعی است، مدعی شده است که برنامه موشکی ایران دفاعی نیست بلکه هجومی و قابل صدور به دیگر کشورها است، این وزیر اماراتی همچنین مدعی شده است که موشک های ایرانی از سوی شبه نظامیان در کشورهای عربی مورد استفاده قرار می گیرد.

وزیر اماراتی در ادامه مدعی شده ایران دچار بحرانی داخلی است و این بحران با فشار، تهدید و وقت کشی حل نمی شود.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
رمزگشایی از طرح آمریکا برای بستن سفارت در عراق

رمزگشایی از طرح آمریکا برای بستن سفارت در عراق

طی روزهای اخیر عراق با چالش جدیدی در قالب تهدید آمریکا به خارج کردن دیپلمات های خود از این کشور، تعطیلی سفارتش در بغداد و حمله به نیروهای به اصطلاح همسو با ایران به عنوان عاملان حملات متعدد به اماکن، هیات ها و کاروان های نظامی آمریکایی مواجه است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر