jamejamonline
ورزشی کد خبر: ۱۱۶۰۵۹۳ ۰۱ شهريور ۱۳۹۷  |  ۱۲:۵۲

تکواندوکار وزن ۴۹- کیلوگرم ایران در بخش بانوان به مدال برنز بازی‌های آسیایی ۲۰۱۸ جاکارتا رسید.

بازی های آسیایی جاکارتا / مدال برنز برای دختر تکواندوکار ایرانی

به گزارش جام جم آنلاین ، عصر امروز (پنجشنبه) در ادامه رقابت‌های تکواندوی بازی‌های آسیایی ۲۰۱۸ جاکارتا، در مبارزات مرحله نیمه‌نهایی دو وزن پایانی این رقابت‌ها ابتدا ناهید کیانی نماینده تیم بانوان ایران به روی شیاپچانگ رفت که با شکست مقابل حریف خود به مدال برنز بسنده کرد.

هوگوپوش ۴۹- کیلوگرم بانوان ایران در مبارزه نیمه‌نهایی به مصاف «پانی‌پاک» از تایلند رفت که با حساب ۱۱ بر ۶ به نتیجه را واگذار کرده و از صعود به فینال بازماند.

کیانی پیش از این رقبایی از فیلیپین و نپال را شکست داده و به مرحله نیمه‌نهایی صعود کرد. کیانی اولین و آخرین مدال بانوان تکواندوکار ایران در بازیهای آسیایی را بر گردن آویخت که به رنگ برنز بود.

امیرمحمد بخشی تکواندوکار وزن ۶۸- کیلوگرم ایران نیز تا لحظاتی دیگر به مصاف «احمد ابوغاش» از اردن می‌رود.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
صندلی ریاست به این 7 نفر نمی رسد

صندلی ریاست به این 7 نفر نمی رسد

کشوری که فوتبالش اساطیری همانند علی دایی و احمدرضا عابدزاده دارد چرا فردی دیگری را باید به عنوان رییس فدراسیون خود ببیند؟ حالا که برگزاری مجمع انتخاباتی فدراسیون فوتبال مهم ترین رویداد سال جاری به شمار می رود پاسخ به این سوال بسیار مهم است.

اسطوره نشد، اسطوره نیست

اسطوره نشد، اسطوره نیست

یکی از جذاب ترین فوتبالیست های تاریخ 45 ساله شد، فوتبالیستی که در دوران اوج خود حتی از فوق ستاره های گران قیمت دنیای فوتبال بیشتر محبوبیت داشت. امروز بکام در 45 سالگی هنوز محبوب است، محبوب و البته جذاب.

گفتگو

بیشتر
پیشنهاد سردبیر بیشتر