jamejamonline
ورزشی کد خبر: ۱۱۶۰۵۶۳ ۰۱ شهريور ۱۳۹۷  |  ۰۹:۵۵

درادامه رقابتهای تیروکمان بازیهای آسیایی ۲۰۱۸ جاکارتا، زهرا نعمتی تنها نماینده ریکرو بانوان در تیر طلایی موفق به شکست حریفان قزاقستانی خود شد و به مرحله بعد راه یافت.

راهیابی زهرا نعمتی به مرحله یک هشتم رقابت های تیروکمان بازی های آسیایی

به گزارش جام جم آنلاین ، در ادامه رقابت‌های تیروکمان بازیهای آسیایی ۲۰۱۸ جاکارتا و در سومین روز از این بازیها، زهرا نعمتی تنها نماینده ریکرو بانوان در مرحله یک شانزدهم به مصاف کمانداری از قزاقستان رفت و با نتیجه ۶ بر ۵ و در تیر طلایی موفق به شکست حریف قزاق خود شد و به مرحله یک هشتم بازیهای آسیایی راه یافت.

پیش از این در بخش ریکرو انفرادی مردان دو نماینده ایران در مرحله یک شانزدهم از دور رقابتهای انفرادی حذف شدند و زهرا نعمتی تنها نماینده ریکرو بانوان به مرحله یک هشتم راه پیدا کرده است.

حریف بعدی نعمتی از اندونزی است.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
صندلی ریاست به این 7 نفر نمی رسد

صندلی ریاست به این 7 نفر نمی رسد

کشوری که فوتبالش اساطیری همانند علی دایی و احمدرضا عابدزاده دارد چرا فردی دیگری را باید به عنوان رییس فدراسیون خود ببیند؟ حالا که برگزاری مجمع انتخاباتی فدراسیون فوتبال مهم ترین رویداد سال جاری به شمار می رود پاسخ به این سوال بسیار مهم است.

اسطوره نشد، اسطوره نیست

اسطوره نشد، اسطوره نیست

یکی از جذاب ترین فوتبالیست های تاریخ 45 ساله شد، فوتبالیستی که در دوران اوج خود حتی از فوق ستاره های گران قیمت دنیای فوتبال بیشتر محبوبیت داشت. امروز بکام در 45 سالگی هنوز محبوب است، محبوب و البته جذاب.

گفتگو

بیشتر
پیشنهاد سردبیر بیشتر