jamejamnashriyat
نشریات روزنامه جام جم کد خبر: ۱۱۶۰۳۱۳ ۲۹ مرداد ۱۳۹۷  |  ۰۰:۰۱

ژاله علو، هنرمند محبوب و دوست داشتنی مردم است. او تا به امروز در دنیای دوبله، گویندگی، بازیگری و کارگردانی نمایش رادیویی فعال بوده و آثار ارزشمندی از خودش به جا گذاشته است. به گزارش روابط عمومی شبکه نمایش شنوندگان رادیو نمایش می‌توانند امروز ساعت 11 و 15 دقیقه شنونده نمایش جدید رادیویی «لحظه‌های بی‌قرار» به کارگردانی ژاله علو از رادیو نمایش باشند. این نمایش رادیویی را مریم تاجیک نوشته و در خلاصه داستان آن آمده است: سعید همسرش را ده سال پیش از دست داده و تصمیم دارد با یکی از همکارانش ازدواج کند. خواهرش سارا با او مخالفت می‌کند و پس از این‌که سعید از رویا خواستگاری می‌کند فردای آن روز رویا ناپدید می‌شود و ... در «لحظه‌های بی‌قرار» شمسی صادقی، مجید حمزه، نازنین مهیمنی، شهیندخت نجف‌زاده، بهناز بستان‌دوست، سیما خوش‌چشم، رضا عمرانی، شیماجان قربان، صفا آقاجانی، نوشین حسن‌زاده و تعداد دیگری از بازیگران اداره کل هنرهای نمایشی رادیو به ایفای نقش می‌پردازند و ژاله محمدعلی تهیه‌کنندگی آن را بر عهده دارد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
رازهای خونین در شمال‌ شرق افغانستان

رازهای خونین در شمال‌ شرق افغانستان

هفته گذشته طالبان یورش برق‌آسایی به شهرستان «مایمی» در شمال‌ شرق افغانستان داشت.این منطقه روی خط مرزی این کشور با تاجیکستان و در استان بدخشان قرار دارد.

اسبی در غبار آمد

اسبی در غبار آمد

در نخستین ساعاتی که خبر شهادت شهید محسن فخری‌ زاده را شنیدم، نوشتن یک مثنوی را آغاز کردم: «سواری بر زمین افتاد و اسبی در غبار آمد/ غروب از جاده دردا باز اسبی بی‌سوار آمد». تا پاسی از شب بیدار بودم و شعر را بازنویسی می‌کردم.

چرایی پیک زمستانی کرونا

چرایی پیک زمستانی کرونا

وزیر بهداشت اعلام کرد پس از پیک پاییزه کرونا، یک پیک زمستانی نیز خواهیم داشت که به‌خصوص در استان‌های جنوبی کشور، باعث افزایش شیوع بیماری می‌شود.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر