jamejamnashriyat
نشریات روزنامه جام جم کد خبر: ۱۱۶۰۳۱۳ ۲۹ مرداد ۱۳۹۷  |  ۰۰:۰۱

ژاله علو، هنرمند محبوب و دوست داشتنی مردم است. او تا به امروز در دنیای دوبله، گویندگی، بازیگری و کارگردانی نمایش رادیویی فعال بوده و آثار ارزشمندی از خودش به جا گذاشته است. به گزارش روابط عمومی شبکه نمایش شنوندگان رادیو نمایش می‌توانند امروز ساعت 11 و 15 دقیقه شنونده نمایش جدید رادیویی «لحظه‌های بی‌قرار» به کارگردانی ژاله علو از رادیو نمایش باشند. این نمایش رادیویی را مریم تاجیک نوشته و در خلاصه داستان آن آمده است: سعید همسرش را ده سال پیش از دست داده و تصمیم دارد با یکی از همکارانش ازدواج کند. خواهرش سارا با او مخالفت می‌کند و پس از این‌که سعید از رویا خواستگاری می‌کند فردای آن روز رویا ناپدید می‌شود و ... در «لحظه‌های بی‌قرار» شمسی صادقی، مجید حمزه، نازنین مهیمنی، شهیندخت نجف‌زاده، بهناز بستان‌دوست، سیما خوش‌چشم، رضا عمرانی، شیماجان قربان، صفا آقاجانی، نوشین حسن‌زاده و تعداد دیگری از بازیگران اداره کل هنرهای نمایشی رادیو به ایفای نقش می‌پردازند و ژاله محمدعلی تهیه‌کنندگی آن را بر عهده دارد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
پرچم افراشته بر جنازه‌ها

پرچم افراشته بر جنازه‌ها

آسمان، خاکستری است. زمین، یک دشت وسیع است پر از خانه‌های مخروبه و خرابه‌های سیمان و بتون و آجری که روزی دیوارهای خانه‌هایی بودند.

مراکز درمانی در ICU

مراکز درمانی در ICU

در سراسر دنیا استانداردهای ایمنی مشخصی برای مراکز تجمعی گوناگون تعریف شده و در کشور ما نیز قانون معینی درباره لزوم رعایت استانداردهای ایمنی در تمام ساختمان‌هایی که بیش از 25 نفر از آن بهره‌برداری می‌کنند تصویب شده‌است که براساس این قانون همه این ساختمان‌ها ملزم به رعایت استانداردهای بین‌المللی ICS هستند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر