jamejamnashriyat
کد خبر: ۱۱۵۸۹۴۱   ۲۲ مرداد ۱۳۹۷  |  ۰۰:۰۱

نماینده سابق مجلس گفت: اگر بانک مرکزی به وظیفه خود که انتشار فهرست دریافت‌کنندگان دلار 4200 تومانی بود عمل می‌کرد، این حواشی چند روز اخیر ایجاد نمی‌شد. متاسفانه انتشار خبر گم‌شدن 9 میلیارد دلار ارز دولتی به دشمنان کشور بهانه داد که روی آن جوسازی و حاشیه‌سازی کنند.

احمد توکلی، نماینده سابق مجلس در گفتوگو با «نود اقتصادی» با انتقاد از حواشی انتشار خبر گم شدن 9 میلیارد دلار ارز دولتی اظهار کرد: به هر شکل تقصیر اساسی با بانک مرکزی بود که با پنهانکاری بستر سوءاستفاده را فراهم کرد. در آمار بانک مرکزی همه چیز ثبتی است و امکان گم شدن حتی یک دلار هم وجود ندارد. توکلی تصریح کرد: وقتی آمار کتمان میشود، هزاران گمانهزنی درمورد آن میتوان انجام داد. بانک مرکزی فهرست دریافتکنندگان دلار 4200 تومانی را بهطور کامل منتشر نمیکند و مهر محرمانه روی آن میزند، در حالی که قانون تاکید دارد بانک مرکزی باید این آمار را ارائه بدهد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
بحران بی‌تدبیری

بحران بی‌تدبیری

تعداد قربانیان کرونا چند روزی است دوباره سه‌رقمی شده است و دیروز ۳۹۸ ایرانی قربانی کرونا لقب گرفتند.

راه مقاومت ادامه دارد

راه مقاومت ادامه دارد

عروج ملکوتی سردار محمد حجازی، جانشین فرمانده نیروی قدس سپاه پاسداران انقلاب اسلامی ایران، همه محبان و طرفداران جبهه مقاومت را مغموم کرده است.

یک انقلابی کارآمد

یک انقلابی کارآمد

سردار حجازی نمونه یک انسان متخلق بود. آشنایی ایشان با پدرم شهیدهمدانی به دوران دفاع‌مقدس بازمی‌گردد و در یک بازه زمانی یکساله از ۶۶ تا ۶۷ ارتباط و دوستی میان سرداران جعفری، همدانی و حجازی بیشتر می‌شود.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
وضعیت قرمز گیشه

سینما سال جدید را هم با بحران شروع کرده و ظاهرا مردم هنوز رغبتی به فیلم دیدن ندارند

وضعیت قرمز گیشه

پیشخوان

بیشتر