jamejamnashriyat
کد خبر: ۱۱۵۸۹۴۱   ۲۲ مرداد ۱۳۹۷  |  ۰۰:۰۱

نماینده سابق مجلس گفت: اگر بانک مرکزی به وظیفه خود که انتشار فهرست دریافت‌کنندگان دلار 4200 تومانی بود عمل می‌کرد، این حواشی چند روز اخیر ایجاد نمی‌شد. متاسفانه انتشار خبر گم‌شدن 9 میلیارد دلار ارز دولتی به دشمنان کشور بهانه داد که روی آن جوسازی و حاشیه‌سازی کنند.

احمد توکلی، نماینده سابق مجلس در گفتوگو با «نود اقتصادی» با انتقاد از حواشی انتشار خبر گم شدن 9 میلیارد دلار ارز دولتی اظهار کرد: به هر شکل تقصیر اساسی با بانک مرکزی بود که با پنهانکاری بستر سوءاستفاده را فراهم کرد. در آمار بانک مرکزی همه چیز ثبتی است و امکان گم شدن حتی یک دلار هم وجود ندارد. توکلی تصریح کرد: وقتی آمار کتمان میشود، هزاران گمانهزنی درمورد آن میتوان انجام داد. بانک مرکزی فهرست دریافتکنندگان دلار 4200 تومانی را بهطور کامل منتشر نمیکند و مهر محرمانه روی آن میزند، در حالی که قانون تاکید دارد بانک مرکزی باید این آمار را ارائه بدهد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
نقطه طلایی

نقطه طلایی

یک) عکس را خیلی وقت است گذاشته‌ام. جایی که همیشه جلوی چشمم باشد. پشت عکس، بابا با خودکار آبی و خط شکسته نستعلیق نوشته: «باغ اکبرآقا- نوروز۱۳۶۵ - با محمدمهدی جان».

از دکتر نجیب تا دکتر غنی

از دکتر نجیب تا دکتر غنی

حملات و ترورهای مرگبار در سراسر افغانستان به امری روزمره بدل شده‌است. هر کسی هم می‌تواند هدف باشد.

رشته ‌کوه‌هایی به نام پدر

رشته ‌کوه‌هایی به نام پدر

از یک سنی به بعد، دیگر شخص و انسان نیستند. تبدیل می‌شوند به یک مفهوم. یک مکتب، یک تفکر. بعضی وقت‌ها با یک من عسل نمی‌شود خوردشان.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
یک عصر متفاوت

در مرحله نیمه‌نهایی عصرجدید چه اتفاقاتی افتاد؟ به همراه جزئیاتی از چگونگی برگزاری مرحله پایانی

یک عصر متفاوت

پیشخوان

بیشتر