jamejamonline
سیاسی سیاست خارجی کد خبر: ۱۱۵۶۶۶۵   ۱۰ مرداد ۱۳۹۷  |  ۰۸:۴۱

وزیر امور خارجه کشورمان گفت: آمریکا فقط می‌تواند خود را بابت خروج از این توافق و ترک میز مذاکره مقصر بداند. تهدیدها، تحریم ها و تردستی‌های تبلیغاتی کارایی نخواهند داشت.

احترام به ایران و تعهدات را امتحان کنید

به گزارش جام جم آنلاین از مهر، درپی اظهارات ضد و نقیض مقامات آمریکا درباره ملاقات و مذاکره با مقامات ایرانی، محمدجواد ظریف وزیر امور خارجه جمهوری اسلامی ایران در توئیتر نوشت: ایران و آمریکا دو سال گفتگو کردند. ما با اتحادیه اروپا، سه کشور اروپایی و روسیه و چین به توافقی چندجانبه - برجام - دست یافتیم. این توافق، کارساز بوده است. آمریکا فقط می‌تواند خود را بابت خروج از این توافق و ترک میز مذاکره مقصر بداند. تهدیدها، تحریم ها و تردستی‌های تبلیغاتی کارایی نخواهند داشت. احترام گذاشتن به ایران و به تعهدات بین‌المللی را امتحان کنید.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
حضور پرشور و انتخاب درست، علاج دردهای مزمن کشور

حضور پرشور و انتخاب درست، علاج دردهای مزمن کشور

سیزدهمین دوره انتخابات ریاست‌ جمهوری و ششمین دوره انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا به همراه انتخابات میاندوره‌ای مجلس شورای اسلامی و همچنین خبرگان رهبری در تعدادی از حوزه ها، جمعه 28خرداد امسال برگزار می‌شود.

رد پای آمریکا از کابل تا غزه

رد پای آمریکا از کابل تا غزه

خبر خیلی دردآور بود؛ انفجارهای تروریستی مدرسه دخترانه سیدالشهدای کابل. هنوز و در حالی که چند روز از انفجارها می‌گذرد، پایتخت جمهوری اسلامی افغانستان همچنان در سوگ است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر