jamejamonline
جامعه عمومی کد خبر: ۱۱۵۶۰۱۳   ۰۶ مرداد ۱۳۹۷  |  ۲۱:۲۰

جانشین فرمانده ناجا گفت: مسئولیت کنترل التهابات بازار ارز و سکه درهیچ کجای جهان با پلیس نیست.

مسئولیت کنترل التهابات بازار ارز وسکه با پلیس نیست

به گزارش جام جم آنلاین از مهر، سردار اسکندر مومنی در همایش خانوادگی فرماندهان ناجا که در جوار بارگاه ملکوتی امام رضا(ع) برگزار شد، گفت: سالروز میلاد با سعادت حضرت علی ابن موسی الرضا(ع) و دهه کرامت را تبریک عرض کرده و از دست اندرکاران برگزاری این مراسم و همچنین سردار کریمی، فرمانده انتظامی استان و همکاران وی تقدیر و تشکر می کنیم.

جانشین فرمانده ناجا افزود: کار در نیروی انتظامی با دیگر سازمان ها و نهادها در کشور متفاوت است، واقعیت این است که هیچ اتفاق و حادثه ای نیست که رخ دهد و با وظایف ذاتی ناجا در ارتباط نباشد.

وی با بیان اینکه گستردگی ماموریت های پلیسی به حدی است که همه شهروندان در طول حیات عمر خود به گونه ای با پلیس در ارتباط هستند، افزود: در تمام مسائل و موضوعات مختلف، پلیس در نوک پیکان خدمتگزاری و انجام وظایف قرار دارد.

سردار مومنی با اشاره به موضوع التهابات ارز، سکه و کنترل بازار، گفت: در هیچ کجای دنیا این ماموریت و مسئولیت بر عهده پلیس نیست اما ناجا از ماه های گذشته درگیر این موضوع بوده تا ارز به صورت قاچاق در خیابان ها و در مبادی ورودی و خروجی کشور، حمل و فروخته نشود؛ موضوعاتی نظیر این نیروی انتظامی را درگیر خود کرده و مسئولیت تامین نظم و امنیت را برعهده این نیروی خدمتگزار نهاده است.

این مقام عالی انتظامی کشور به مسئولیت خطیر ناجا در ماموریت اربعین نیز اشاره و تصریح کرد: پلیس در خدمت رسانی، تامین نظم و امنیت از این دست ماموریت های متنوع و مختلف پیشگام و در نوک پیکان بوده و وظایف و تکالیف خود را نیز به خوبی انجام داده؛ علت واگذاری این مسئولیت های مهم، حیاتی و حساس به خاطر شایستگی و توانمندی مطلوب و آمادگی همه ما به عنوان سربازان ناجا است.

جانشین فرمانده ناجا با اشاره به کار سخت و مسئولیت سنگین کارکنان پلیس، گفت: اعتقاد، انگیزه، امید و عشق به کار مهم ترین شاخصه های کار پلیس خدمتگزار است و از شما خانواده های عزیز که نقش مهمی در پیشبرد ماموریت ها و موفقیت های کارکنان ناجا دارید، صمیمانه تشکر می کنم.

سردار مومنی در پایان گفت: افتخار می کنیم که در مجموعه نیروی انتظامی خدمتگزار مردم عزیز هستیم و همکاران متعهد، پرتلاش، ولایتی و مجاهد داریم.

لزوم استفاده بهینه از اماکن رفاهی ناجا برای کارکنان

معاون نیروی انسانی ناجا در ابتدای این مراسم نیز با ارائه گزارشی از برگزاری این همایش های خانوادگی، اظهار داشت: این دوره ها هر ساله و در راستای تدابیر هیئت رئیسه ناجا در مشهد مقدس برگزار می شود.

سردار زارعی تصریح کرد: در این رابطه ۶ دوره طراحی شده که ۳ دوره با حضور فرماندهان ناجا وخانواده های آنها، یک دوره برای پیشکسوتان و ۲ دوره نیز برای جانشینان فرماندهان نیروی انتظامی سراسر کشور در نظر گرفته شده است.

وی خاطر نشان کرد: استفاده بهینه از اماکن رفاهی ناجا به طور جدی در دستور کار است و می خواهیم با برنامه ریزی دقیق، فرصت بیشتری برای استفاده از این اماکن برای کارکنان خدوم و زحمتکش ناجا و خانواده های عزیز آنها فراهم کنیم.

این مقام ارشد انتظامی ادامه داد: سالانه حدود ۶۵ تا ۷۰ هزار خانوار از کارکنان ناجا از اماکن رفاهی نیروی انتظامی استفاده می کنند که در سال گذشته ۲۴۵ هزار نفر از اماکن رفاهی و ۶۲۵ هزار نفراز اماکن رستورانی ناجا استفاده کرده اند.

سردار زارعی در خاتمه گفت: معاونت نیروی انسانی ناجا در ایفای این مسئولیت مهم و خطیر موفق عمل کرده و خدمات ارائه شده، رضایت کارکنان و خانواده گرامی آنها را در پی داشته باشد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
فرق است بین خر و گورخر

فرق است بین خر و گورخر

گورخر آفریقایی درون جوی آبی افتاده است و به دلیل استرس زیاد قادر به حرکت نیست، کمی آن طرف‌تر مردی تقریبا تنومند با چیزی شبیه افسار که در دست دارد به حیوان ضربه می‌زند تا از جوی آب بیرون بیاید.

چرا خوشحال نمی‌شویم؟!

چرا خوشحال نمی‌شویم؟!

آدم‌های دنیا به اندازه زیادی آب، غذا، اکسیژن و البته خبر مصرف می‌کنند. شاید فکر کنید این مورد آخری خیلی هم نیاز نیست، اما به همان اندازه که گرسنگی ما را به دنبال خودش می‌کشد، میل به دانستن هم ما را دنبال خودش می‌برد.

محدودیت و معذوریت

محدودیت و معذوریت

۴۰۵نفر از هموطنان‌مان دیروز قربانی کرونا شدند. این در حالی است که از شنبه هفته گذشته با افزایش آمار ابتلا و مرگ‌ومیر ناشی از بیماری کرونا، ‌ستاد ملی مبارزه با بیماری کرونا محدودیت‌ های کرونایی را با توجه به رنگ‌ بندی شهرها در نظر گرفت و اعمال کرده است.

گفتگو

بیشتر
پیشنهاد سردبیر بیشتر