jamejamnashriyat
کد خبر: ۱۱۵۵۴۸۷   ۰۳ مرداد ۱۳۹۷  |  ۰۰:۰۱

تیم ملی فوتبال ژاپن در جام‌جهانی با آکیرا نیشینو در این رقابت‌ها حاضر شد و به دور دوم راه یافت ولی با شکست برابر بلژیک حذف شد. سران فدراسیون فوتبال ژاپن در حالی که در روزهای اخیر به دنبال پیدا کردن جانشینی برای نیشینو بودند، در نهایت با هاجیمه موریاسو بازیکن پیشین تیم ملی این کشور به توافق رسید. نکته جالب این که این مربی قرار است هدایت تیم بزرگسالان و تیم امید فوتبال ژاپن را به عهده داشته باشد. او اولین مربی بعد از فیلیپ تروسیه فرانسوی است که مربی این دو تیم است. تروسیه در المپیک ۲۰۰۰ سیدنی و جام‌جهانی ۲۰۰۲ هدایت ژاپن را  به عهده داشت. موریاسو وظیفه دارد با ژاپن در المپیک ۲۰۲۰ حاضر باشد و در اولین رویداد خود نیز به عنوان سرمربی تیم بزرگسالان، هدایت سامورایی‌ها را در جام ملت‌های آسیا به عهده خواهد داشت.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
فرق است بین خر و گورخر

فرق است بین خر و گورخر

گورخر آفریقایی درون جوی آبی افتاده است و به دلیل استرس زیاد قادر به حرکت نیست، کمی آن طرف‌تر مردی تقریبا تنومند با چیزی شبیه افسار که در دست دارد به حیوان ضربه می‌زند تا از جوی آب بیرون بیاید.

تهران سینوسی

تهران سینوسی

آمار مبتلایان روز گذشته در تهران نشان می‌دهد با این‌که تعداد بستری‌ها همچنان بالاست اما تهران روزهای تقریبا آرام‌تری را نسبت به چند روز گذشته می‌گذراند؛ البته آرام نه به معنای این‌که سیر نزولی داشته باشیم بلکه این روند کاملا سینوسی است؛ یعنی مدام در حال بالا و پایین‌شدن است و به هیچ‌کدام از موج‌های نزولی‌اش نمی‌شود اطمینان کرد.

چرا طالبان با مذاکرات صلح بازی می‌کند؟

چرا طالبان با مذاکرات صلح بازی می‌کند؟

در افغانستان همه مشتاق شروع مجدد گفتگوهای صلحند. اما فرجام این مذاکرات بنفع کیست؟ بی‌رغبتی طالبان برای شرکت در محفل استانبول سبب شده برخی گمان کنند آنها از گفتگو فراریند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
وضعیت قرمز گیشه

سینما سال جدید را هم با بحران شروع کرده و ظاهرا مردم هنوز رغبتی به فیلم دیدن ندارند

وضعیت قرمز گیشه

پیشخوان

بیشتر