jamejamnashriyat
کد خبر: ۱۱۵۴۳۷۱   ۲۸ تير ۱۳۹۷  |  ۰۰:۰۱

اوضاع مدیریتی استقلال به هیچ وجه جالب نیست و همین سبب شده بازیکنان این تیم یکی پس از دیگری به انتقاد شدید از شرایط این تیم بپردازند. بعد از پژمان منتظری، وریا غفوری نیز انتقادات تندی نسبت به مسائل مختلف استقلال داشت که در ادامه به بخش‌های مهمی از آن اشاره می‌شود:

• سال گذشته این مقطع، فصل را به بدترین شکل به پایان رساندیم و همه هواداران، بازیکنان و حتی مدیریت تیم خون دل خوردند. با گذشت زمان، شرایط بهتر شد و آماده فصل جدید بودیم تا به فینال آسیا راه پیدا کنیم. نمیدانم چه اتفاقی افتاد و چطور برنامهریزی شد تا استقلال به این وضعیت گرفتار شود. تیم پارسال حفظ نشد و نتوانستند جپاروف و تیام را هم نگه دارند. فقط مشکلات ما اینها نیست و چیزهای دیگری هم هست.

• چطور باید حق استقلال و هواداران خورده شود و جام را به حریف هدیه بدهند؟ سؤال من این است که چطور برنامهریزی کردند که استقلال در سوپرجام شرکت نکرده و راحت نتیجه را سه بر صفر اعلام کنند؟

افتخاری شرایط مناسبی نداشت. شاید از دور نگاه کنند و بگویند همه تقصیرات گردن مدیریت است، اما اینطور نیست.

مدیریت باشگاه تنهاست و هیچ کمکی به آنها نشد. چطور ممکن است اول فصل پولی نباشد؟ سؤال من این است که چطور حتی پول هم برای بازیکنان خارجی نیست؟ واقعا جای تعجب دارد. تیمهای دیگر برنامهریزی کردهاند، اردوهایشان را برگزار کرده، اما استقلال ترکیده است و افتضاحترین وضعیت ممکن را دارد. قطعا با این وضعیت استقلال هفتههای اول نتیجه نمیگیرد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
نشانه‌گذاری‌ های غدیر

نشانه‌گذاری‌ های غدیر

واقعه غدیرخم را نمی‌توان صرفا یک اتفاق در بستر زمان دانست که اگر چنین باشد، ما که سال‌ها و قرن‌ها پس از این واقعه زندگی می‌کنیم، ناگزیریم آن را در بستر تاریخ بنگریم و چگونگی این رویداد را در زمان، مکان و شرایط تاریخی مورد نقل یا حداکثر نقل و بررسی قرار دهیم، اما به درستی باید به غدیر نگریست و درباره آن سخن گفت.

بازخوانی شکست خط نفاق

بازخوانی شکست خط نفاق

سازمان مجاهدین خلق روز چهارشنبه 25 بهمن‌ماه سال 1357 هجری شمسی (سه روز پس از پیروزی انقلاب اسلامی) اقدام به برگزاری راهپیمایی مسلحانه و اجرای نمایش قدرت از حد فاصل دانشگاه تهران تا خیابان تخت‌ جمشید (طالقانی) کرد.

عید مظلوم غدیر در حجاز

عید مظلوم غدیر در حجاز

10سال پیش توفیق داشتم بروم حج تمتع. روزهایی تکرارنشدنی در زندگی‌ام. بین همان روزها هم روزهایی بود که در عمق جان‌ودلم ثبت شد. این روزها و ماجراها به این دلیل خاطره شد که با مظلومیت وجود نازنین مولای ما امیرالمؤمنین بی‌نسبت نبود.

گفتگو

بیشتر
كودكان دلتایی؛ مبتلا و ناقل

بررسی‌ها نشان می‌دهد سویه دلتای ویروس كرونا نسبت به انواع قبلی مسری‌تر بوده و كودكان بیشتری را به‌صورت علامت‌دار مبتلا می‌كند

كودكان دلتایی؛ مبتلا و ناقل

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
وضعیت قرمز گیشه

سینما سال جدید را هم با بحران شروع کرده و ظاهرا مردم هنوز رغبتی به فیلم دیدن ندارند

وضعیت قرمز گیشه

پیشخوان

بیشتر