jamejamnashriyat
کد خبر: ۱۱۵۴۳۴۰   ۲۸ تير ۱۳۹۷  |  ۰۰:۰۱

بعد از اتمام جام جهانی ۲۰۱۸ سایت گاردین اقدام به امتیازدهی به عملکرد هر بازیکن در بازی‌های جام جهانی کرده است که در این بین علیرضا بیرانوند، دروازه‌بان تیم ملی فوتبال ایران بعد از نمایش درخشان در سه بازی مرحله گروهی با امتیازهای (۸ـ ۹ـ ۹) و میانگین 67/8 بالاترین امتیاز را در بین تمامی بازیکنان حاضر در جام جهانی به خود اختصاص داده است. این درحالی است که لوکا مودریج، بهترین بازیکن جام جهانی روسیه میانگین ۸ را به دست آورده و کیلیان امباپه «پدیده جام جهانی ۲۰۱۸» نیز 43/7 کسب کرده است. رده‌بندی گاردین از عملکرد بازیکنان تیم ملی ایران در جام جهانی 2018 به‌شرح زیر است:

1ـ علیرضا بیرانوند (67/8)، 2ـ احسان حاجصفی (33/7)، 3ـ امید ابراهیمی (33/7)،
4ـ کریم انصاریفرد (33/7)، 5 ـ وحید امیری (33/7)، 6ـ مرتضی پورعلیگنجی (7)،
7ـ سامان قدوس (7)، 8 ـ مهدی طارمی (7)، 9 ـ علیرضا جهانبخش (7)، 10ـ سردار آزمون (7)،
11ـ رامین رضاییان (7)، 12ـ میلاد محمدی (7)، 13ـ سعید عزتاللهی (7)، 14ـ روزبه چشمی (7)،
15ـ پژمان منتظری (7)، 16ـ مجید حسینی (7)، 17ـ مسعود شجاعی (6)

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
پایان یکجانبه‌ گرایی آمریکا

پایان یکجانبه‌ گرایی آمریکا

بعد از شکل‌گیری پیمان شانگهای در سال2001، برخی صاحب‌نظران و کارشناسان علوم سیاسی از آن به عنوان ناتوی شرقی نام بردند. معتقدم این سازمان از ناتو اهمیت بیشتری دارد.

به‌ دنبال چاره واکسن‌ گریزی

به‌ دنبال چاره واکسن‌ گریزی

بر اساس اعلام مرکز روابط عمومی وزارت بهداشت و درمان تا ظهر دیروز بیش از 27 میلیون و 790 هزار نفر دوز اول واکسن را دریافت ‌و بیش از 13 میلیون و 459 هزار نفر نیز هر دو دوز را تزریق کرده‌اند‌.‌

سنجرخان سردار ایرانی

سنجرخان سردار ایرانی

سنجرخان شهید اهل سنت از روستای زیبای نران در قلب کردستان؛ شهیدی که در ظهر عاشورای یکصد سال قبل با دسیسه حکام مستبد وابسته به بیگانه بعد از چند سال مبارزه و ایستادگی در مقابل نفوذ بیگانگان روس و انگلیس و رد القاب و عناوین اهدایی عثمانی و مخالفت با ظلم و ستم خوانین محلی به شهادت رسید.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
روزنامه بیشتر

پیشخوان

بیشتر

نیازمندی ها