jamejamnashriyat
کد خبر: ۱۱۵۴۳۴۰   ۲۸ تير ۱۳۹۷  |  ۰۰:۰۱

بعد از اتمام جام جهانی ۲۰۱۸ سایت گاردین اقدام به امتیازدهی به عملکرد هر بازیکن در بازی‌های جام جهانی کرده است که در این بین علیرضا بیرانوند، دروازه‌بان تیم ملی فوتبال ایران بعد از نمایش درخشان در سه بازی مرحله گروهی با امتیازهای (۸ـ ۹ـ ۹) و میانگین 67/8 بالاترین امتیاز را در بین تمامی بازیکنان حاضر در جام جهانی به خود اختصاص داده است. این درحالی است که لوکا مودریج، بهترین بازیکن جام جهانی روسیه میانگین ۸ را به دست آورده و کیلیان امباپه «پدیده جام جهانی ۲۰۱۸» نیز 43/7 کسب کرده است. رده‌بندی گاردین از عملکرد بازیکنان تیم ملی ایران در جام جهانی 2018 به‌شرح زیر است:

1ـ علیرضا بیرانوند (67/8)، 2ـ احسان حاجصفی (33/7)، 3ـ امید ابراهیمی (33/7)،
4ـ کریم انصاریفرد (33/7)، 5 ـ وحید امیری (33/7)، 6ـ مرتضی پورعلیگنجی (7)،
7ـ سامان قدوس (7)، 8 ـ مهدی طارمی (7)، 9 ـ علیرضا جهانبخش (7)، 10ـ سردار آزمون (7)،
11ـ رامین رضاییان (7)، 12ـ میلاد محمدی (7)، 13ـ سعید عزتاللهی (7)، 14ـ روزبه چشمی (7)،
15ـ پژمان منتظری (7)، 16ـ مجید حسینی (7)، 17ـ مسعود شجاعی (6)

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
علامه حسن‌ زاده‌ آملی خواجه نصیرالدین زمانه ما

علامه حسن‌ زاده‌ آملی خواجه نصیرالدین زمانه ما

ارتباط بنده با علامه حسن‌ زاده از سال ۶۸ شروع شد که از حوزه‌علمیه دزفول برای تحصیلات درس خارج به قم مشرف شدم و توفیقی شد که درس اسفار و جلسات خصوصی که چهارشنبه‌ها در منزل ایشان برگزار می‌شد، شرکت کنم.

برجام دیگر اولویت اول نیست

برجام دیگر اولویت اول نیست

آنچه در جریان سفر وزیر خارجه کشورمان به نیویورک اتفاق افتاد حکایت از اصل نوینی در سیاست خارجی ایران دارد و اگر این نگاه ادامه پیدا کند و نهادهای داخلی مرتبط با حوزه خارجی بتوانند از ظرفیت به‌وجود آمده در دولت سیزدهم به درستی استفاده کنند، می‌توانیم شاهد پیشرفت جدی در توسعه مناسبات ایران با کشورهای مختلف به‌ویژه همسایگان باشیم.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر

نیازمندی ها