jamejamnashriyat
نشریات روزنامه جام جم کد خبر: ۱۱۵۴۰۵۴ ۲۷ تير ۱۳۹۷  |  ۰۰:۰۱

نوجوانی سن حساسی است، به همین دلیل خانواده‌ها باید بیش از سنین کودکی مراقب فرزندان خودشان باشند. برنامه کافه هنر رادیو ایران که از شنبه تا چهارشنبه ساعت 15و30دقیقه روانه آنتن می‌شود، طی دو روز متوالی به بررسی تولید محتوای فرهنگی و هنری برای دختران نوجوان ایرانی پرداخته است. عوامل این برنامه همچنین به بررسی آثار سینمایی همچون پرنده کوچک خوشبختی، من ترانه 15 سال دارم، نیلوفر و ... پرداخته‌اند. در این برنامه خلأ تولید آثار هنری مبتنی بر الگوهای شایسته بومی ایرانی و اسلامی، برای دختران نوجوان از نظر ابعاد روان‌شناسانه مورد تحلیل قرار گرفت و ضمن تاکید بر تلاش برخی خانواده‌ها برای تربیت درست در مورد انس‌گیری بی‌رقیب دختران نوجوان ایرانی با آثار و رسانه‌ها و تولیدات وارداتی در غیبت تولیدات جذاب داخلی، هشدار داده شد. در این برنامه همچنین بر ضرورت رصد و شناخت نیازهای فرهنگی دختران نوجوان و برنامه‌ریزی برای تولید محتوا و طراحی شخصیت‌های جذاب تاکید شد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
پایان تعهدات یکطرفه

پایان تعهدات یکطرفه

اقدام اخیر مجلس شورای اسلامی در تصویب دو فوریت طرح اقدام راهبردی برای لغو تحریم‌ها، گامی مثبت و مهم در جهت برداشتن محدودیت‌های فعالیت‌های هسته‌ای است.

پاسخ ایران قطعی است

پاسخ ایران قطعی است

گرچه ترامپ و نتانیاهو سعی دارند در برهه حساس و سرنوشت‌ساز فعلی، قواعد منازعه و توازن قوا در منطقه را به سود اهداف خود بر‌هم بریزند، اما هوشیاری ایران و جبهه مقاومت اجازه چنین اقدامی را به آنها نمی‌دهد.

دولت تجدیدنظر کند

دولت تجدیدنظر کند

محسن فخری‌ زاده، مرد درجه‌ یک صنعت‌ هسته‌ای کشور بود که در گسترش آموزش و پژوهش در ایران و تشکیل هسته‌های علمی نقش اساسی بر عهده داشت.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر