jamejamonline
ورزشی ورزش های توپی کد خبر: ۱۱۵۲۱۰۳   ۱۶ تير ۱۳۹۷  |  ۲۰:۰۰

یک فروشگاه در نیویورک دچار اشتباه بزرگی در فروش پیراهن شماره ۲۳ لس آنجلس لیکرز شد.

اشتباه در فروش پیراهن ستاره لس آنجلس لیکرز +عکس

به گزارش جام جم آنلاین از تسنیم، تعداد زیادی از هواداران تیم لس آنجلس لیکرز، جمعه عصر با پیراهن شماره 23 این تیم که قرار است در 4 سال آینده بر تن لبران جیمز، فوق ستاره بسکتبال آمریکا باشد در خیابان‌های نیویورک دیده شدند.

جریان از این قرار بود که تعداد زیادی از هوادارن لیکرز از مسئولان این تیم خواستند تا پیراهن شماره 23 لیکرز را که به نام جیمز خواهد بود به فروشگاه‌ها عرضه کنند.

مسئولان لیکرز نیز تعدادی پیراهن را که قرار بود بعد از امضای رسمی قرارداد به فروش برسد به فروشگاهی در نویویورک فرستادند و به فروشنده تاکید کردند تا زمان امضای رسمی قرارداد، آنها را در معرض دید و فروش قرار ندهد اما یکی از فروشندگان، پیراهن‌ها را به اشتباه در قفسه فروش قرار داد.

طبق قوانین NBA، پیراهن رسمی هر بازیکن، بعد از امضای قراردادش قابل عرضه و فروش است ولی پیراهن 23 لیکرز 30 دقیقه بعد از اعلام توافق جیمز با تیم لس‌آنجلسی آماده بود، البته پیراهنی که به اشتباه فروخته شده در فصل آینده بر تن لبرون جیمز نخواهد بود چون به گفته مسئولان لیکرز، تغییراتی خواهد داشت.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
این بازیکنان نمی دانند پیراهن چه تیمی را پوشیده اند!

این بازیکنان نمی دانند پیراهن چه تیمی را پوشیده اند!

من اگر بخواهم بی تعارف حرف بزنم باید بگویم بازیکنان جدید پرسپولیس هنوز نمی‌دانند پیراهن چه تیم بزرگی را پوشیده اند. بازیکن تازه وارد پرسپولیس باید بداند این تیم یک تیم معمولی نیست. شما نمی‌توانید و حق ندارید در پرسپولیس معمولی باشید!

پاندمی نارسیسم در پرسپولیس

پاندمی نارسیسم در پرسپولیس

پرسپولیس بیمار است. تشخیص این بیماری نیاز به آزمایش و معاینه ندارد، از همین دور و از قاب تلویزیون هم نشانه‌هایش قابل تشخیص است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها