امروز خبرهایی در فضای مجازی منتشر شد که حمید استیلی، توسط صدا‌و‌سیما ممنوع‌التصویر شده و به‌دلیل مصاحبه این ملی‌پوش اسبق با یک شبکه خارجی، تلویزیون اجازه پخش تصویر او را ندارد. این خبر با واکنش مدیرکل روابط عمومی صدا و سیما مواجه شد.
کد خبر: ۱۱۵۱۹۴۳
واکنش روابط عمومی رسانه ملی به خبر ممنوع‌التصویری استیلی

به گزارش جام جم آنلاین، محمدحسین رنجبران در گفتوگو با خبرنگار باشگاه خبرنگاران جوان در واکنش به خبر ممنوع التصویری حمید استیلی در صداوسیما گفت: رسانه ملی هیچ کس را رأسا ممنوعالتصویر نمیکند، بلکه ممنوعالتصویری افراد از طریق مراجع قانونی، امنیتی و قضایی اعلام میشود و تاکنون هیچ ابلاغیهای درباره ممنوعالتصویری حمید استیلی به صداوسیما اعلام نشده است.

وی با بیان اینکه جمعه هفته پیش حمید استیلی در برنامه ورزشگاه شبکه پنج حضور داشته است، افزود:مگر در این یک هفته چه اتفاقی افتاده است که استیلی ممنوع التصویر شده باشد!

مدیرکل روابط عمومی رسانه ملی به برنامه صبح شبکه پنج که هر جمعه به ورزش در محلات میپردازد، اشاره و تصریح کرد:این برنامه با مشارکت شهرداری مناطق مختلف برگزار میشود و همین امروز مدیر روابط عمومی شهرداری منطقه 16 آقای افشار با من تماس گرفت و گفت: «اساسا از اول هم قرار نبوده است حمید استیلی در این برنامه شرکت کند و فقط فرشاد پیوس مهمان برنامه بوده است.»

رنجبران با انتقاد از رسانههایی که ادعای حرفهایگری می کنند اما حداقلها ی حرفهای را برای انعکاس اخبار رعایت نمیکنند، افزود:ظاهرا برخی فقط هدفشان تخریب رسانه ملی است چون قبل از درج خبر حداقل قواعد خبری حکم می کند از ما سوال کنند آیا چنین شایعهای که هیچ مبنایی ندارد، درست است یا نه؟ بعد آن را منتشر و صدا و سیما را متهم کنند.

newsQrCode
ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰

نیازمندی ها