jamejamnashriyat
کد خبر: ۱۱۵۱۷۴۴   ۱۴ تير ۱۳۹۷  |  ۰۰:۰۱

یکی از دو مردی که با ربودن پسر شش ساله در شهر همدان قصد اخاذی سکه‌های طلا از آنها را داشتند، بازداشت و گروگان آزاد شد.

سردار کامرانی صالح، فرمانده انتظامی استان همدان به پایگاه خبری پلیس گفت: ساعت 21 و 30 دقیقه دوشنبه دو مرد با ربودن پسر شش سالهای در یکی از محلههای شهر تهران، در صدد اخاذی از خانواده او بودند. وی افزود: در ادامه تحقیقات معلوم شد متهمان در تماس با آنها در قبال آزادی این کودک درخواست سکههای طلا کردهاند. بعد هم گفتهاند که در تماس بعدی محل تحویل سکهها را به آنها خبر میدهند. کامرانی صالح ادامه داد: ماموران از این خانواده خواستند که در محل قرار با آدمرباها حاضر شوند. آنها نیز ساعت 15 روز سهشنبه در محل مورد نظر حاضر شدند و آنجا را زیرنظر گرفتند. ساعتی نگذشته بود که یکی از آدمرباها که همراه کودک به محل قرارآمده بود مورد شناسایی قرار گرفت و پیش از اینکه فرصتی برای فرار پیدا کند، بازداشت شد. وی افزود: کودک نجات یافته هم به خانوادهاش تحویل داده شد. پلیس در تلاش برای دستگیری دومین مرد آدمرباست که اکنون فراری است. با تحقیق از مرد آدمربا معلوم شد هدفشان از این کودک ربایی اخاذی بوده است.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
شورای شهر و مدیریت بحران

شورای شهر و مدیریت بحران

شورای شهر تهران به پایان دوره ای دیگر از فعالیت خود نزدیک می‌شود. ارزیابی فعالیت های شورای شهر در زمینه مدیریت بحران برای جمع بندی این دوره و همچنین دستیابی به چشم اندازی روشن برای دوره بعدی شورا، مهم و حیاتی است.

نامزدها برنامه‌محور باشند

نامزدها برنامه‌محور باشند

مردم ایران برای حضوری حماسی در انتخابات ریاست‌ جمهوری 1400 کار بزرگی در پیش دارند و انتظار می‌رود این ملتی که همواره حماسه‌آفرین و تاریخ‌ساز بودند، از این امتحان بزرگ سربلند و پیروز بیرون بیایند.

موج‌های کرونا ادامه دارد

موج‌های کرونا ادامه دارد

اخیرا وزیر بهداشت و درمان در سخنان خود عنوان کرد که موج چهارم ویروس کرونا در کشور کنترل شده و کشور در حال عبور از این موج است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
وضعیت قرمز گیشه

سینما سال جدید را هم با بحران شروع کرده و ظاهرا مردم هنوز رغبتی به فیلم دیدن ندارند

وضعیت قرمز گیشه

پیشخوان

بیشتر